Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 993
  GELECEK MAÇLAR
29.04.2017 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK
Erzurum BB GSK

29.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Kocaeli GHSK

29.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
İzmir BBGSK

30.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

30.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
Buz Korsanları

06.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
İzmir BBGSK

07.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
Genç Ankaralılar SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Kadınlar Ligi Bitti 25.01.2017
Yarı Final Serisi Maç Kağıdı 16:30
Narmanspor 20 - 2 Genç Ankaralılar SK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Ela Kara, Halit Şengül
Hayley Marie Rodger ( Betül Tayğar ) 02:22
Fulya Yurt ( Şüheda Kutluca ) 02:31
Karyna Shyptsitkaya ( Betül Tayğar ) 05:16
Karyna Shyptsitkaya ( Hayley Marie Rodger ) 06:14
Betül Tayğar 09:41
Betül Tayğar 10:50
Karyna Shyptsitkaya 16:16
Şüheda Kutluca ( Betül Tayğar ) 18:30
Sema Nur Güven ( Engelleme 2 dk. ) 19:22
Karina Olegovna Dobrova ( Betül Tayğar ) 21:06
Karyna Shyptsitkaya ( Fulya Yurt ) 22:49
Betül Tayğar ( Kanca 2 dk. ) 23:50
Karyna Shyptsitkaya ( Fulya Yurt ) 25:00
Karyna Shyptsitkaya ( Betül Tayğar ) 26:04
Edanur Kavaz ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 32:34
Sema Nur Güven 34:24
Karina Olegovna Dobrova ( Sertlik 2 dk. ) 35:40
35:40 Alara Lökbaş ( Sertlik 2 dk. )
35:40 Dilara Lökbaş ( Saldırı 2 dk. )
36:56 Ece Kamalak ( Çelme 2 dk. )
37:40 Dilara Lökbaş ( Saldırı 2 dk. )
39:56 Merve Tunalı
Betül Tayğar ( Karyna Shyptsitkaya ) 42:10
İkranur Yerlikaya ( Karina Olegovna Dobrova , Fulya Yurt ) 47:16
Karyna Shyptsitkaya ( Hayley Marie Rodger ) 47:39
Betül Tayğar ( Dirsek Atma 2 dk. ) 50:47
53:49 Tilbe Seda Nazlı
Karyna Shyptsitkaya 54:36
Şüheda Kutluca ( Sopa Tutma 2 dk. ) 56:20
Zehra Kaplan ( Karyna Shyptsitkaya ) 57:02
Karyna Shyptsitkaya 57:29
Karyna Shyptsitkaya ( Burcu Yıldırım ) 59:52
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Kübra Dadaşoğlu 69 Yağmur Deniz
1 Merve Karataş 77 Nazlı Karabük
Line 1
10 İkranur Yerlikaya 22 Refika Yılmaz
18 Sema Nur Güven 62 Merve Tunalı
17 Karyna Shyptsitkaya 18 Tilbe Seda Nazlı
99 Betül Tayğar 3 Aslıhan Helvacı
77 Hayley Marie Rodger 74 Alara Lökbaş
Line 2
16 Karina Olegovna Dobrova 46 Ece Kamalak
35 Şeymanur Kavaz 5 Ayşe Koçak
5 Şüheda Kutluca 9 Dilara Lökbaş
7 Fulya Yurt 65 Buse Nur Kalkavan
13 Zehra Kaplan 66 Tuğçe Özcan
Line 3
2 Hatice Dursun 33 Hanım Sıla Doğanay
14 Edanur Kavaz 44 Rana Öykü Doğanay
61 Şebnem Dalğacı 10 Selin Erenoğlu
3 Seda Betül Nur Metin 13 Çisel Ann Otts
71 Edanur Özen 71 Nil Eryılmaz
Line 4
20 Burcu Yıldırım -
Antrenörler
Eray Atalı -