Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 993
  GELECEK MAÇLAR
29.04.2017 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK
Erzurum BB GSK

29.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Kocaeli GHSK

29.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
İzmir BBGSK

30.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

30.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
Buz Korsanları

06.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
İzmir BBGSK

07.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
Genç Ankaralılar SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Kadınlar Ligi Bitti 28.01.2017
Final Serisi Maç Kağıdı 14:30
Narmanspor 7 - 0 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, A.Konuray Taşköprülü    Çizgi Hakemleri: Ela Kara, Halit Şengül
Karina Olegovna Dobrova ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 06:30
Karyna Shyptsitkaya ( Engelleme 2 dk. ) 10:04
Karyna Shyptsitkaya 13:54
14:24 Özlem Bağcı ( Fazla Adam 2 dk. )
Fulya Yurt 14:36
Karina Olegovna Dobrova ( Çelme 2 dk. ) 16:18
17:42 Maria Jasmina Decu ( Kanca 2 dk. )
Fulya Yurt 18:38
18:38 İlkim Dilan Uygun ( Kötü Davranış 10 dk. )
Betül Tayğar ( Sopa Savurma 2 dk. ) 21:58
Betül Tayğar ( Karyna Shyptsitkaya ) 29:35
Karyna Shyptsitkaya 31:37
Karina Olegovna Dobrova ( Çelme 2 dk. ) 32:01
Fulya Yurt ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 33:56
Fulya Yurt ( Karyna Shyptsitkaya ) 37:40
40:52 Maria Jasmina Decu ( Dirsek Atma 2 dk. )
Edanur Özen ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 46:29
Betül Tayğar 49:08
Betül Tayğar ( Saldırı 2 dk. ) 49:35
Betül Tayğar ( Saldırı 2 dk. ) 49:35
49:35 Seda Demir ( Saldırı 2 dk. )
57:23 Seda Demir ( Engelleme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Kübra Dadaşoğlu 71 Tanay Sinem Günay
- 1 Hatice Erva Erdoğral
Line 1
19 Didem Deniz 19 İlkim Dilan Uygun
10 İkranur Yerlikaya 14 Seda Demir
18 Sema Nur Güven 57 Özlem Bağcı
17 Karyna Shyptsitkaya 17 Tuba Dokur
7 Fulya Yurt 52 Petra Dankova
Line 2
77 Hayley Marie Rodger 13 Tına Vasıleva Lısıchkova
16 Karina Olegovna Dobrova 5 Firuze Selin Yılmaz
35 Şeymanur Kavaz 76 Maria Jasmina Decu
13 Zehra Kaplan 4 Selin Öykü Gergeri
99 Betül Tayğar 98 Melisa Figenli
Line 3
5 Şüheda Kutluca 6 Didem Bağcı
2 Hatice Dursun 60 Hicran Kıvanç
14 Edanur Kavaz 10 Hatice Çelik
61 Şebnem Dalğacı 51 Aysun Yıldız
3 Seda Betül Nur Metin 42 Berrin Bağcı
Line 4
71 Edanur Özen -
20 Burcu Yıldırım -
33 Gamze Altıntaş -
Antrenörler
Eray Atalı Hatice Çelik