Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 993
  GELECEK MAÇLAR
29.04.2017 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK
Erzurum BB GSK

29.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
Kocaeli GHSK

29.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
İzmir BBGSK

30.04.2017 | 14:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

30.04.2017 | 20:30 | Ankara | Birinci Lig
Genç Ankaralılar SK
Buz Korsanları

06.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
İzmir BBGSK

07.05.2017 | 14:30 | İstanbul | Birinci Lig
Buz Korsanları
Genç Ankaralılar SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Kadınlar Ligi Bitti 29.01.2017
Final Serisi Maç Kağıdı 14:30
Narmanspor 5 - 3 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Ela Kara    Çizgi Hakemleri: A.Konuray Taşköprülü, Halit Şengül
00:58 Melisa Figenli ( Fazla Adam 2 dk. )
04:05 Özlem Bağcı ( Çelme 2 dk. )
Betül Tayğar ( Hayley Marie Rodger , Karyna Shyptsitkaya ) 07:23
10:12 Petra Dankova ( Selin Öykü Gergeri )
Betül Tayğar ( Çelme 2 dk. ) 17:20
Betül Tayğar ( Çelme 2 dk. ) 21:54
23:49 Maria Jasmina Decu ( Dirsek Atma 2 dk. )
29:20 Selin Öykü Gergeri
Betül Tayğar ( Karyna Shyptsitkaya ) 31:32
Betül Tayğar ( Hayley Marie Rodger , Karyna Shyptsitkaya ) 34:48
Betül Tayğar ( Karyna Shyptsitkaya , Karina Olegovna Dobrova ) 45:07
Karyna Shyptsitkaya ( Betül Tayğar ) 45:34
46:55 Tuba Dokur ( Saldırı 2 dk. )
48:32 Seda Demir ( Kötü Davranış 2 dk. )
50:58 Seda Demir
52:12 Seda Demir ( Çelme 2 dk. )
52:12 Seda Demir ( Kötü Davranış 10 dk. )
52:12 Seda Demir ( Hakemlere Hakaret 25 dk. )
Sema Nur Güven ( Engelleme 2 dk. ) 59:35
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Kübra Dadaşoğlu 71 Tanay Sinem Günay
19 Didem Deniz -
Line 1
10 İkranur Yerlikaya 1 Hatice Erva Erdoğral
18 Sema Nur Güven 19 İlkim Dilan Uygun
17 Karyna Shyptsitkaya 14 Seda Demir
7 Fulya Yurt 57 Özlem Bağcı
77 Hayley Marie Rodger 17 Tuba Dokur
Line 2
16 Karina Olegovna Dobrova 52 Petra Dankova
35 Şeymanur Kavaz 13 Tına Vasıleva Lısıchkova
13 Zehra Kaplan 76 Maria Jasmina Decu
99 Betül Tayğar 4 Selin Öykü Gergeri
5 Şüheda Kutluca 98 Melisa Figenli
Line 3
2 Hatice Dursun 6 Didem Bağcı
14 Edanur Kavaz 60 Hicran Kıvanç
61 Şebnem Dalğacı 10 Hatice Çelik
3 Seda Betül Nur Metin 51 Aysun Yıldız
71 Edanur Özen 42 Berrin Bağcı
Line 4
20 Burcu Yıldırım -
33 Gamze Altıntaş -
Antrenörler
Eray Atalı Hatice Çelik