Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
DİDİ Süper Lig Bitti 25.02.2017
PLAY OFF YARI FİNAL Maç Kağıdı 16:00
Erzurum BB GSK 7 - 2 Gümüş Patenler SK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Ela Kara, Halit Şengül
08:15 Taylan Aytaç ( Fazla Adam 2 dk. )
Hüseyin Seçer ( Kanca 2 dk. ) 15:37
Soner Özmen ( Duvara Savurma 2 dk. ) 20:00
Emrah Savaş ( Saldırı 2 dk. ) 20:00
20:00 Doğa Selçuk ( Saldırı 2 dk. )
22:00 Doğa Selçuk ( Saldırı 2 dk. )
Sait Bingöl ( Emrah Savaş ) 25:04
26:25 Gökhan Peker ( Sopa Savurma 2 dk. )
Sait Bingöl ( Emrah Savaş ) 28:12
34:20 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Çelme 2 dk. )
Emrah Savaş 39:59
Emrah Savaş 41:11
Ömer Faruk Kars 44:18
Ömer Faruk Kars 44:41
Emre Faner ( Hüseyin Seçer ) 49:24
54:59 Taha Aksoy
57:44 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Mert Tahmazoğlu )
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Muhammed Karagül 33 Barış Uçele
24 Muhammet Mutanoğlu 53 Berk Aydoğan
Line 1
17 Abdullah Avcı 4 Galip Utku Hamarat
9 Emrah Savaş 98 Doğa Selçuk
18 Sait Bingöl 8 Doğu Bingöl
5 Muhammed Sefa Kavaz 61 Caner Baykan
8 Ömer Faruk Kars 12 Mehmet Barış Sesli
Line 2
22 Hüseyin Seçer 74 Taha Aksoy
4 Murat Can Kızılkaya 94 Gökhan Peker
7 Ahmet Hars 55 Kemal Burkay Altuntaş
6 Abdulkadir İnanç 17 Taylan Aytaç
1 Emre Faner 23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
Line 3
23 Metin Gülen 19 Atıl Enis Tokcan
12 Nabi Mutanoğlu 24 Barış Bağcılar
21 Soner Özmen 6 Mehmet Emre Erkuş
19 Emre Seçer 88 Engin Kaptanoğlu
10 Ahmet Saruhan Karan 11 Emre Aydın
Line 4
- 21 Alper Solak
- 90 Mert Tahmazoğlu
Antrenörler
Yakup Arslan Emre Aydın