ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Intercity Süper Lig
Bitti
11.03.2017
3.LÜK
Maç Kağıdı
14:30
Buzadam
2 - 5
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Argun Türe, Murat Cücü
Çizgi Hakemleri:
Yaşar Güçlü, Harun Öztepe
09:21
Galip Utku
Hamarat
( Duvara Savurma 2 dk. )
Fehmi Cem
Yılmaz
10:10
11:18
Alper
Solak
Mete
Özvarol
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
12:33
Ömer
Aksu
( Duvara Savurma 2 dk. )
15:17
Halidun Berk
Üstün
( Tutma 2 dk. )
17:03
Artun
Atam
( Dirsek Atma 2 dk. )
20:48
23:46
Taha
Aksoy
( Çelme 2 dk. )
Fehmi Cem
Yılmaz
25:40
28:07
Doğa
Selçuk
( Sertlik 2 dk. )
Emre
Coşkun
( Saldırı 2 dk. )
28:07
Tolga
Ecevit
( Fazla Adam 2 dk. )
30:46
Aziz
Tuhan
( Sopa Tutma 2 dk. )
33:02
Aziz
Tuhan
( Sopa Tutma 2 dk. )
33:02
35:03
Mehmet Barış
Sesli
(
Galip Utku Hamarat
)
Cafer
Karakulak
( Çelme 2 dk. )
36:19
Cevher Şamil
Aksu
( Sertlik 2 dk. )
39:32
39:32
Doğa
Selçuk
( Sertlik 2 dk. )
Cafer
Karakulak
( Yüksek Sopa 2 dk. )
42:31
45:42
Barış
Uçele
( Engelleme 2 dk. )
Mete
Özvarol
( Dirsek Atma 2 dk. )
52:03
52:15
Taha
Aksoy
(
Galip Utku Hamarat
)
56:46
Caner
Baykan
(
Alper Solak
)
58:00
Alper
Solak
( Fazla Adam 2 dk. )
59:01
Gökhan
Peker
59:43
Engin
Kaptanoğlu
( Dirsek Atma 2 dk. )
59:43
Atıl Enis
Tokcan
( Sertlik 2 dk. )
60:00
Galip Utku
Hamarat
( Sertlik 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
39 Ahmet Tuğrul Dilli
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Barış Uçele
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Özkan Dereli
%0 Ş:0 K:0 G:0
53 Berk Aydoğan
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
90 Mete Özvarol
23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
34 Ömer Aksu
11 Doğa Selçuk
88 Feray Fedaıl Ahmed
4 Galip Utku Hamarat
10 Halidun Berk Üstün
84 Caner Baykan
18 Fehmi Cem Yılmaz
8 Doğu Bingöl
Line 2
44 Cevher Şamil Aksu
74 Taha Aksoy
98 Aziz Tuhan
94 Gökhan Peker
60 Hüseyin Aykan Kılıç
90 Mert Tahmazoğlu
21 Sadık Tüfekci
17 Taylan Aytaç
30 Artun Atam
21 Alper Solak
Line 3
69 Gençer Satıç
98 Alkan Kılınç
11 Sercan Aydındağ
89 Şimal Çelik
35 Emre Coşkun
6 Mehmet Emre Erkuş
9 Cafer Karakulak
88 Engin Kaptanoğlu
25 Tolga Ecevit
19 Atıl Enis Tokcan
Line 4
19 Yunus Emre Soygeniş
12 Mehmet Barış Sesli
28 Mehmet Gündoğdu
98 Barış Bağcılar
55 Özgür İsmail Ergörenbaş
-
31 Erkan Ertuğrul
-
87 Durmuş Cem Korkanç
-
Antrenörler
Mehmet Balkaya
Emre Aydın