Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1159
  GELECEK MAÇLAR
25.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Kocaeli GHSK

25.11.2017 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adamlar GSK

25.11.2017 | 15:45 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi SK
Buz Korsanları

25.11.2017 | 18:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Ankara ASP GSK

25.11.2017 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK
Çayyolu Gordion SK

26.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları
İstanbul BBSK

26.11.2017 | 14:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

26.11.2017 | 15:45 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Buz Adamlar GSK

26.11.2017 | 17:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB GSK
Narmanspor

26.11.2017 | 18:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Gümüş Patenler SK
Başkent Yıldızları BP BHSK

26.11.2017 | 21:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Genç Ankaralılar SK

02.12.2017 | 13:15 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adamlar GSK
Başkent Yıldızları BP BHSK

02.12.2017 | 14:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB GSK
Koç Üniversitesi SK

02.12.2017 | 15:45 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler SK

02.12.2017 | 17:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Buz Korsanları

02.12.2017 | 18:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara ASP GSK
Buz Adamlar GSK

02.12.2017 | 21:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Belpa Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Kızlar Ligi Bitti 08.04.2017
Yarı Final Maç Kağıdı 21:00
Narmanspor 5 - 1 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Argun Türe    Çizgi Hakemleri: Münire Elif Bağlar, Meltem Gamze Vural
15:55 Sidre Özer ( Fazla Adam 2 dk. )
20:49 Özlem Bağcı ( Vücud Şarjı 2 dk. )
Edanur Özen ( Pınar Eser , Burcu Yıldırım ) 22:12
Edanur Özen ( Pınar Eser ) 27:33
Şebnem Dalğacı 29:46
32:47 Hayriye Artış ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Edanur Özen ( Burcu Yıldırım , Şebnem Dalğacı ) 35:29
Edanur Özen ( Şebnem Dalğacı , Burcu Yıldırım ) 43:44
Pınar Eser ( Kanca 2 dk. ) 48:47
55:32 Özlem Bağcı ( Hayriye Artış , Sena Esmee Alex )
Pınar Eser ( Tutma 2 dk. ) 56:46
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Merve Karataş 1 Hatice Erva Erdoğral
55 Elif Çaler -
Line 1
2 Hatice Dursun 57 Özlem Bağcı
53 Pınar Eser 98 Melisa Figenli
61 Şebnem Dalğacı 9 Hayriye Artış
71 Edanur Özen 6 Didem Bağcı
20 Burcu Yıldırım 52 Zeynep Özdemir
Line 2
11 Derya Karataş 11 Sidre Özer
77 Hilal Yıldırım 59 Hanne Eslem Kıvanç
19 Semanur Karan 10 Sena Esmee Alex
12 Fatmanur Çavaş -
Antrenörler
Şeymanur Kavaz Hatice Çelik