ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu/İzmir
Birinci Lig
Bitti
13.05.2017
Sezon
Maç Kağıdı
16:00
İzmir BB
36 - 1
GASK
Orta Hakemler:
Çınar Zeki Kuntel
Çizgi Hakemleri:
Berkay Aslanbey, Harun Öztepe
Selim Ercan
Kuntel
05:22
Fırat
Afşin
07:40
09:29
Gökberk Batuhan
Demirtaş
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Erkan
Kahraman
10:00
Fırat
Afşin
11:06
11:26
Gökberk Batuhan
Demirtaş
( Kanca 2 dk. )
İsmet Eren
Gökçen
14:07
Selami Yiğit
Sakızlı
15:26
Muhammed
Çeri
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
16:21
Yusuf
Halil
18:24
18:39
Zihni Fırat
Dindar
( Çelme 2 dk. )
Gürkan
Çetinkaya
18:58
Gürkan
Çetinkaya
21:26
Mehmet Ali
Turan
22:17
Erdoğan
Coşkun
23:30
Selim Ercan
Kuntel
23:39
Aykut
Koç
( Tutma 2 dk. )
25:37
Erdoğan
Coşkun
26:32
Mehmet Ali
Turan
( Çelme 2 dk. )
28:41
Erkan
Kahraman
29:02
İsmet Eren
Gökçen
29:16
Erkan
Kahraman
32:45
Fırat
Afşin
33:15
Gürkan
Çetinkaya
34:09
Gürkan
Çetinkaya
34:43
Selim Ercan
Kuntel
38:29
Erkan
Kahraman
39:36
İsmet Eren
Gökçen
40:47
Erdoğan
Coşkun
42:04
Fırat
Afşin
42:18
Yusuf
Halil
43:06
Davut
Çeri
( Diz Atma 2 dk. )
45:08
Yusuf
Halil
45:40
Aykut
Koç
46:35
47:34
Can
Kaya
Doğukan
Uztemur
48:54
İsmet Eren
Gökçen
50:55
Gürkan
Çetinkaya
52:18
Aykut
Koç
54:14
Gökcan
Demirezer
55:16
Selim Ercan
Kuntel
55:29
Fırat
Afşin
56:46
Aykut
Koç
57:30
İsmet Eren
Gökçen
58:03
Erhan
Uykız
( Fazla Adam 2 dk. )
59:45
Takım Kadroları
Kaleciler
38 Selami Yiğit Sakızlı
%0 Ş:0 K:0 G:0
35 Ali Batıkan Açıkgöz
%0 Ş:0 K:0 G:0
36 Onurcan Kaya
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
66 Gürkan Çetinkaya
9 Can Kaya
44 Gökcan Demirezer
8 Ferhat Saraç
17 Oğuzhan Başak
41 Mete Güngör
19 Yusuf Halil
26 Halil İbrahim Taç
22 Selim Ercan Kuntel
87 Zihni Fırat Dindar
Line 2
61 Savaş Canburak Aktürk
32 Mehmet Ali Yeğin
76 Erkan Kahraman
39 Ahmet Cevat Taç
18 İsmet Eren Gökçen
61 Gökberk Batuhan Demirtaş
10 Erdoğan Coşkun
71 Ümit Tuncer
27 Fırat Afşin
7 Deniz Berk Yavuz
Line 3
15 Muhammed Çeri
46 Ahmet Batuhan Kırkan
87 Doğukan Uztemur
-
97 Mehmet Ali Turan
-
26 Cüneyt Baykan
-
35 Aykut Koç
-
Line 4
16 Davut Çeri
-
23 Çağrı Bertuğ Kıymaz
-
13 Batıkan Sinci
-
7 Erhan Uykız
-
Antrenörler
Caner Baykan
-