Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1010
  GELECEK MAÇLAR
26.05.2017 | 20:00 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Narmanspor

26.05.2017 | 22:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

27.05.2017 | 17:30 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion SK
Narmanspor

27.05.2017 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar SK
BB Ankara SK

28.05.2017 | 17:30 | Ankara | Yıldız A
Narmanspor
Genç Ankaralılar SK

28.05.2017 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Çayyolu Gordion SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Silivrikapı Buz Pateni Salonu/İstanbul
Birinci Lig Bitti 07.05.2017
Sezon Maç Kağıdı 20:00
Buz Korsanları 10 - 1 Genç Ankaralılar SK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Belli Değil
06:03 Deniz Berk Yavuz
07:37 Ferhat Saraç ( Çelme 2 dk. )
Sarp Demirezen ( Çelme 2 dk. ) 08:11
Aytuğ Batuhan Kıvanç ( Sarp Demirezen ) 14:12
16:30 Zihni Fırat Dindar ( Çelme 2 dk. )
Baran Bakioğlu ( Aytuğ Batuhan Kıvanç , Sarp Demirezen ) 18:27
Aytuğ Batuhan Kıvanç 18:33
19:56 Deniz Berk Yavuz ( Tutma 2 dk. )
19:56 Ferhat Saraç ( Sertlik 2 dk. )
Umut Çelik ( Saldırı 2 dk. ) 19:56
İbrahim Mert Emek ( Sertlik 2 dk. ) 19:56
Yorgos Tervel Toprakçıoğlu ( Çelme 2 dk. ) 21:10
Tuğcan Ayyıldız 22:08
Umut Çelik 24:33
31:37 Ferhat Saraç ( Engelleme 2 dk. )
Yorgos Tervel Toprakçıoğlu ( Tutma 2 dk. ) 31:52
33:07 Çağatay Yazıcı ( Engelleme 2 dk. )
Sarp Demirezen ( Umut Çelik ) 35:41
Baran Bakioğlu ( Yiğit Karaalioğlu , Yorgos Tervel Toprakçıoğlu ) 39:10
Umut Çelik ( Sarp Demirezen ) 42:19
Tuğcan Ayyıldız ( Furkan Şentürk , Umut Çelik ) 45:26
50:52 Selim Narin ( Diz Atma 2 dk. )
Yorgos Tervel Toprakçıoğlu 53:30
55:02 Can Kaya ( Dirsek Atma 2 dk. )
Kandemir Tepe ( Kural Dışı Sopa 2 dk. ) 56:10
Tuğcan Ayyıldız ( Kural Dışı Sopa 2 dk. ) 58:38
Furkan Şentürk ( Kural Dışı Sopa 2 dk. ) 58:38
58:38 Halil İbrahim Taç ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
58:38 Çağatay Yazıcı ( Sertlik 2 dk. )
58:38 Can Kaya ( Sertlik 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Fikri Atalı 35 Ali Batıkan Açıkgöz
- 19 Bektaş Berk Bayrak
Line 1
99 İbrahim Mert Emek 9 Can Kaya
7 Umut Çelik 5 Onur Balkan
51 Baran Bakioğlu 41 Mete Güngör
12 Yiğit Karaalioğlu 26 Halil İbrahim Taç
9 Sarp Demirezen 87 Zihni Fırat Dindar
Line 2
10 Yorgos Tervel Toprakçıoğlu 48 Çağatay Yazıcı
13 Alp Berke Elakaş 32 Mehmet Ali Yeğin
92 Furkan Şentürk 6 Selman Oğuzcan Ünal
69 Berk Yorulmaz 24 Yasin Burak Aydın
55 Aytuğ Batuhan Kıvanç 8 Ferhat Saraç
Line 3
5 Tuğcan Ayyıldız 71 Ümit Tuncer
17 Novid Zolfagharpour 39 Ahmet Cevat Taç
82 Caner Balaban 61 Gökberk Batuhan Demirtaş
24 Kandemir Tepe 7 Deniz Berk Yavuz
57 Ergün Açıköz 69 Olcay Lökbaş
Line 4
31 Mustafa Kerem Metin 13 İlhan Berke Başak
2 Muhammed Bera Kıvanç 88 Hüseyin Cem Küçük
11 Hikmet Tunçel 2 Selim Narin
- 63 Hasan Gökay Şanlı
- 78 İbrahim Celep
Antrenörler
Hatice Çelik -