Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1010
  GELECEK MAÇLAR
26.05.2017 | 20:00 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Narmanspor

26.05.2017 | 22:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

27.05.2017 | 17:30 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion SK
Narmanspor

27.05.2017 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar SK
BB Ankara SK

28.05.2017 | 17:30 | Ankara | Yıldız A
Narmanspor
Genç Ankaralılar SK

28.05.2017 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Çayyolu Gordion SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Belpa Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 18.05.2017
Play Off Maç Kağıdı 11:00
Erzurum BB GSK 24 - 2 Kocaeli GHSK
Orta Hakemler: Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Merve Arıncı, Özgür Yeşilöz
06:04 Abdullah Mirza Elöver
Emre Seçer ( Sopa Savurma 2 dk. ) 08:12
Nabi Mutanoğlu ( Ebubekir Sıddık Kars ) 09:32
Emre Seçer ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 16:46
Sait Bingöl 23:08
Emre Seçer ( Sopa Tutma 2 dk. ) 23:26
Sait Bingöl ( Nabi Mutanoğlu , Muhammet Mutanoğlu ) 25:46
Sait Bingöl ( Nabi Mutanoğlu ) 26:26
Nabi Mutanoğlu ( Emre Seçer , Buğrahan Aytemiz ) 28:03
Sait Bingöl ( Nabi Mutanoğlu , Emre Altunlu ) 30:02
Emre Altunlu ( Sait Bingöl ) 31:47
Sait Bingöl 36:25
Emre Seçer 36:44
Nabi Mutanoğlu 37:05
Buğrahan Aytemiz ( Sait Bingöl , Nabi Mutanoğlu ) 37:51
Nabi Mutanoğlu 39:12
Emre Seçer ( Sait Bingöl , Muhammet Mutanoğlu ) 39:44
40:00 Arda Akkaş ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Emre Seçer ( Sait Bingöl ) 40:27
Ebubekir Sıddık Kars 42:30
Emre Seçer ( Sait Bingöl ) 42:36
Ebubekir Sıddık Kars 45:05
Osman Aslan ( Nabi Mutanoğlu , Sait Bingöl ) 46:08
48:42 Can Kurt ( Aydeniz Yiğit )
Emre Seçer 50:02
50:38 İhsan Güngör Ersoy ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Nabi Mutanoğlu 55:08
Emre Altunlu ( Sait Bingöl ) 55:33
Ebubekir Sıddık Kars 55:41
Ebubekir Sıddık Kars ( Nabi Mutanoğlu ) 56:01
Sait Bingöl 56:18
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Muhammet Mutanoğlu 61 Eren Demirtürk
- 11 Berke Serbest
Line 1
18 Sait Bingöl 41 Ali Hakan Özbil
19 Emre Seçer 19 İhsan Güngör Ersoy
12 Nabi Mutanoğlu 99 Mehmet Emin Şimşek
10 Ebubekir Sıddık Kars 87 Can Kurt
23 Buğrahan Aytemiz 26 Aydeniz Yiğit
Line 2
21 Emre Altunlu 9 Abdullah Mirza Elöver
9 Sefa Aydın 8 Yunus Emre Şimşek
2 Serkan Gülmez 12 Oğuz Karakoç
7 Muhammet Dursun Erol 17 Baha Yılmaz
14 Fetullah Yılmaz 10 Tolga Ilık
Line 3
24 Fatih Kanar 22 İsmail Esad İnce
22 Osman Aslan 13 Batuhan Avcı
13 Muhammed Kaygusuz 15 Arda Akkaş
20 Uğurcan Turangezli 53 Meriç Sevencan
- 21 Burak Öztürk
Antrenörler
Yakup Arslan İbrahim Karaduman