Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Ankara ASP GSK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 18.05.2017
Play Off Maç Kağıdı 20:00
BB Ankara SK 8 - 3 Erzurum GSK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Özgür Yeşilöz, Havva Funda Özdemir
Can Ege Ulaş 07:17
Batuhan Erdener Ekşi ( Fazla Adam 2 dk. ) 13:59
Mete Molu 15:54
18:27 Ömer Güngör ( Ömer Faruk Komsöken )
19:25 Kadir Saklıca ( Engelleme 2 dk. )
Utku Tekin ( Ümit Baran Köksal ) 20:49
Mete Molu 23:28
24:05 Ömer Güngör ( Engelleme 2 dk. )
Atte Henrik Hatakka ( Engelleme 2 dk. ) 25:13
Batuhan Erdener Ekşi ( Duvara Savurma 2 dk. ) 26:12
28:27 Ömer Güngör ( Emrecan Turan )
Ümit Baran Köksal ( Atte Henrik Hatakka ) 33:22
Can Ege Ulaş 37:56
Atte Henrik Hatakka ( Mete Molu , Can Ege Ulaş ) 38:36
46:36 Zekeriya Güngör ( Saldırı 2 dk. )
Cemal Ata Uzgören ( Çelme 2 dk. ) 48:01
52:28 Ömer Faruk Komsöken ( Saldırı 2 dk. )
Can Ege Ulaş 55:52
Mete Molu ( Çelme 2 dk. ) 56:40
Doğukan Aslan ( Çelme 2 dk. ) 58:54
59:30 Ömer Güngör
Takım Kadroları
Kaleciler
21 Burak Gümüşlü 70 Zekeriya Güngör
30 Ata Yüce Karaman 2 Muhammet Karaca
Line 1
73 Can Ege Ulaş 9 Ömer Güngör
6 Rona Deren Akcan 5 Kadir Saklıca
87 Atte Henrik Hatakka 88 Emrecan Turan
53 Utku Tekin 8 Bilal Dolanbay
66 Sarp Maral 87 Yusuf Yıldırım
Line 2
19 Mete Molu 15 Emirhan Kavaz
11 Bora Dündar 25 Taha Akdemir
89 Ümit Baran Köksal 6 Ömer Faruk Komsöken
15 Kağan Türkoğlu 50 Umutcan Kavaz
85 Batuhan Erdener Ekşi 7 Fırat Erdinç
Line 3
44 Bora İnözü 22 Yavuz Selim Şahin
70 Osman Onur Kaya 44 Abdurrahim Kasal
18 Cemal Ata Uzgören 77 Muhammed Enes Seven
13 Doğukan Aslan 77 Adem Kızılkaya
12 Mert Coşkun -
Line 4
55 Ceyhun Saruhan -
41 Can Güngör -
77 Umut Deniz Şahin -
Antrenörler
Yücel Çıtak İkram Çintimar