Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Ankara ASP GSK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2016 - 2017 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 19.05.2017
Play Off 2. Tur Maç Kağıdı 10:30
Erzurum BB GSK 4 - 3 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Timuçin Özbükücü    Çizgi Hakemleri: Meltem Gamze Vural, Belli Değil
Nabi Mutanoğlu ( Duvara Savurma 2 dk. ) 12:30
Emre Seçer ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 13:28
Emre Seçer ( Engelleme 2 dk. ) 20:49
30:41 Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. )
36:23 Timur Can Turut ( Sarp Demirezen )
40:13 Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. )
Emre Seçer 44:35
46:07 Sarp Demirezen
53:56 Timur Can Turut ( Ergün Açıköz )
Emre Seçer ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 54:10
Sait Bingöl 55:27
Ebubekir Sıddık Kars 56:33
Sait Bingöl 57:11
Takım Kadroları
Kaleciler
25 Muhammet Mutanoğlu 1 Muhammed Bera Kıvanç
Line 1
19 Emre Seçer 13 Alp Berke Elakaş
18 Sait Bingöl 92 Furkan Şentürk
12 Nabi Mutanoğlu 40 Taha Ergene
10 Ebubekir Sıddık Kars 9 Sarp Demirezen
23 Buğrahan Aytemiz 11 Timur Can Turut
Line 2
21 Emre Altunlu 12 Yiğit Karaalioğlu
9 Sefa Aydın 83 Fatih Kaplan
2 Serkan Gülmez 57 Ergün Açıköz
7 Muhammet Dursun Erol 24 Tolga Turna
24 Fatih Kanar 16 Kutlu Kaba
Line 3
14 Fetullah Yılmaz 52 Kaan Vardal
20 Uğurcan Turangezli 99 Musab Doğan
13 Muhammed Kaygusuz 86 Hasan Yiğit Sert
22 Osman Aslan 69 Berk Yorulmaz
Antrenörler
Yakup Arslan -