ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
20.05.2017
Yarı Final
Maç Kağıdı
17:30
Buz Korsanları
4 - 8
Erzurum
Orta Hakemler:
Cemal Ersin Kaya
Çizgi Hakemleri:
Özgür Yeşilöz, Elif Münire Bağlar
00:57
Emrecan
Turan
( Duvara Savurma 2 dk. )
Timur Can
Turut
02:07
Sarp
Demirezen
( Sertlik 2 dk. )
08:00
08:50
Yusuf
Yıldırım
(
Ömer Güngör
)
09:20
Yusuf
Yıldırım
(
Ömer Faruk Komsöken
,
Emrecan Turan
)
10:48
Yusuf
Yıldırım
16:12
Bilal
Dolanbay
(
Ömer Faruk Komsöken
)
Timur Can
Turut
( Kanca 2 dk. )
17:15
19:57
Yusuf
Yıldırım
(
Emrecan Turan
)
20:00
Yusuf
Yıldırım
( Kötü Davranış 10 dk. )
Alp Berke
Elakaş
( Çelme 2 dk. )
24:29
25:00
Emrecan
Turan
(
Ömer Güngör
,
Ömer Faruk Komsöken
)
25:17
Emrecan
Turan
( Sopa Tutma 2 dk. )
Taha
Ergene
27:25
Alp Berke
Elakaş
( Duvara Savurma 2 dk. )
27:40
31:38
Yusuf
Yıldırım
( Saldırı 2 dk. )
Sarp
Demirezen
34:38
44:25
Yusuf
Yıldırım
( Saldırı 2 dk. )
47:17
Yusuf
Yıldırım
( Çelme 2 dk. )
49:07
Zekeriya
Güngör
( Sertlik 2 dk. )
51:06
Yusuf
Yıldırım
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Sarp
Demirezen
51:10
55:17
Kadir
Saklıca
( Çelme 2 dk. )
Sarp
Demirezen
( Hakemi Kandırmak 2 dk. )
55:59
56:50
Ömer
Güngör
57:27
Yusuf
Yıldırım
(
Emrecan Turan
)
57:59
Ömer
Güngör
( Kötü Davranış 10 dk. )
59:31
Emrecan
Turan
( Engelleme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Muhammed Bera Kıvanç
%0 Ş:0 K:0 G:0
70 Zekeriya Güngör
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
2 Muhammed Karaca
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
13 Alp Berke Elakaş
9 Ömer Güngör
92 Furkan Şentürk
5 Kadir Saklıca
40 Taha Ergene
8 Bilal Dolanbay
9 Sarp Demirezen
88 Emrecan Turan
11 Timur Can Turut
87 Yusuf Yıldırım
Line 2
12 Yiğit Karaalioğlu
15 Emirhan Kavaz
83 Fatih Kaplan
25 Taha Akdemir
57 Ergün Açıköz
6 Ömer Faruk Komsöken
24 Tolga Turna
50 Umutcan Kavaz
16 Kutlu Kaba
7 Fırat Erdinç
Line 3
52 Kaan Vardal
77 Adem Kızılkaya
99 Musab Doğan
55 Muhammed Enes Seven
86 Hasan Yiğit Sert
22 Yavuz Selim Şahin
69 Berk Yorulmaz
44 Abdurrahim Kasal
Antrenörler
Hatice Çelik
İkram Çintimar