ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2016 - 2017
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
21.05.2017
3.lük Karşılaşması
Maç Kağıdı
16:00
BB Ankara
8 - 4
Buz Korsanları
Orta Hakemler:
Murat Cücü
Çizgi Hakemleri:
Ferhat Doğuş Aygün, Havva Funda Özdemir
00:35
Sarp
Demirezen
(
Timur Can Turut
)
05:02
Ergün
Açıköz
( Küçük Oturma Cezası 2 dk. )
14:22
Alp Berke
Elakaş
( Tutma 2 dk. )
21:12
Sarp
Demirezen
( Engelleme 2 dk. )
Atte Henrik
Hatakka
(
Jordan Simon Seyid Allain
)
21:53
Mert
Coşkun
(
Can Ege Ulaş
)
22:32
27:51
Timur Can
Turut
(
Sarp Demirezen
)
Atte Henrik
Hatakka
( Sopa Savurma 2 dk. )
30:12
Atte Henrik
Hatakka
(
Can Ege Ulaş
)
37:18
Can Ege
Ulaş
(
Jordan Simon Seyid Allain
)
38:10
Atte Henrik
Hatakka
(
Mert Coşkun
)
38:55
Atte Henrik
Hatakka
42:33
Can Ege
Ulaş
43:05
Can Ege
Ulaş
( Saldırı 2 dk. )
46:46
Ceyhun
Saruhan
( Fazla Adam 2 dk. )
48:13
51:37
Musab
Doğan
( Fazla Adam 2 dk. )
Rona Deren
Akcan
(
Utku Tekin
,
Can Ege Ulaş
)
52:24
52:24
Musab
Doğan
( Kötü Davranış 10 dk. )
52:28
Furkan
Şentürk
( Çelme 2 dk. )
54:29
Sarp
Demirezen
(
Timur Can Turut
,
Alp Berke Elakaş
)
Can Ege
Ulaş
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
55:32
57:20
Timur Can
Turut
(
Alp Berke Elakaş
)
Takım Kadroları
Kaleciler
21 Burak Gümüşlü
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Muhammed Bera Kıvanç
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
-
Line 1
11 Bora Dündar
13 Alp Berke Elakaş
7 Jordan Simon Seyid Allain
92 Furkan Şentürk
73 Can Ege Ulaş
40 Taha Ergene
87 Atte Henrik Hatakka
9 Sarp Demirezen
89 Ümit Baran Köksal
11 Timur Can Turut
Line 2
19 Mete Molu
12 Yiğit Karaalioğlu
70 Osman Onur Kaya
83 Fatih Kaplan
66 Sarp Maral
57 Ergün Açıköz
6 Rona Deren Akcan
24 Tolga Turna
15 Kağan Türkoğlu
16 Kutlu Kaba
Line 3
12 Mert Coşkun
52 Kaan Vardal
77 Umut Deniz Şahin
99 Musab Doğan
18 Cemal Ata Uzgören
86 Hasan Yiğit Sert
85 Batuhan Erdener Ekşi
69 Berk Yorulmaz
13 Tuna Doğukan Arslan
-
Line 4
41 Can Güngör
-
5 Bora Ertekin
-
44 Bora İnözü
-
53 Utku Tekin
-
55 Ceyhun Saruhan
-
Antrenörler
Yücel Çıtak
Hatice Çelik