Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Adam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Kadınlar Ligi Bitti 25.11.2017
Sezon Maç Kağıdı 18:30
Ankara Üniversitesi SK 23 - 0 Ankara ASP GSK
Orta Hakemler: Elif Münire Bağlar    Çizgi Hakemleri: İlksen Şermin Özdemir, Havva Funda Özdemir
Pınar Eser 07:40
09:16 İlknur Duran ( Duvara Savurma 2 dk. )
Firuze Selin Yılmaz 09:40
Fikriye Kepenek Özgencil ( Sena Başak Dağdemir ) 16:30
Sena Başak Dağdemir ( Özden Zülal Tanrıvermiş ) 17:55
Başak Demirkol ( Pınar Eser ) 19:01
Ceylin Karakuş ( Enise Tuğba Koşka Şahin ) 20:20
Işılay Çeşmebaşı ( Firuze Selin Yılmaz ) 24:30
Nil Eryılmaz ( Firuze Selin Yılmaz ) 25:27
Feriha Ceren Alkan Solak 26:46
Pınar Eser 28:32
Nil Eryılmaz 30:44
Ceylin Karakuş 33:39
Nil Eryılmaz 35:13
36:16 Burcu Sevinç ( Fazla Adam 2 dk. )
Nil Eryılmaz 37:13
Firuze Selin Yılmaz 38:28
Firuze Selin Yılmaz 39:00
Feriha Ceren Alkan Solak 41:28
Nil Eryılmaz 43:15
Nil Eryılmaz ( Özden Zülal Tanrıvermiş ) 47:50
Yasmin Irmak Çorapcı 49:00
Sena Başak Dağdemir 52:05
Damla Arıncı ( Nur Kübra Özkan , Nil Eryılmaz ) 55:25
Teksin Öztekin ( Sena Başak Dağdemir ) 57:00
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Büşra Kanat 51 Münibe Gökçeçiçek Sipahi
32 İlknur Dilmaç -
Line 1
94 Teksin Öztekin 13 İlknur Duran
84 Feriha Ceren Alkan Solak 56 Büşra Katgay
13 Başak Demirkol 15 Simgenur Kılıç
5 Firuze Selin Yılmaz 2 Buse Karaman
11 Işılay Çeşmebaşı 18 İlayda Keyvanoğlu
Line 2
25 Pınar Eser 39 İlayda Kırbuğa
77 Nil Eryılmaz 33 Helin Örnek
57 Yasmin Irmak Çorapcı 31 Şadiye Demir
38 Ceylin Karakuş 42 Hümeyra Güney
22 Enise Tuğba Koşka Şahin 36 Tilbe Doman
Line 3
4 Sena Başak Dağdemir 43 Handan Güney
34 Asiyet Nur Özden 28 Berivan Ergin
18 Fikriye Kepenek Özgencil 21 Fatma Yedekçi
8 Ayça Soygüt 47 Börteçiçek Sipahi
6 Nur Kübra Özkan 27 Burcu Sevinç
Line 4
54 Gizem Ustabaş 9 Zehra Demirci
95 Duygu Ece Aksoy 82 Aslı Çukurkavaklı
17 Özden Zülal Tanrıvermiş 20 Hanife Darı
12 Damla Arıncı -
Antrenörler