Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1280
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
02.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BBSK
İzmir BBGSK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
05.05.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GHSK
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Kadınlar Ligi Bitti 10.02.2018
Sezon Maç Kağıdı 13:15
Buz Korsanları 14 - 0 Buz Adamlar GSK
Orta Hakemler: Merve Sarımert    Çizgi Hakemleri: Burçin Çevik Araz, Belli Değil
Tatiana Shibanova ( Tuğçe Melis Demir ) 00:12
Özlem Bağcı ( Tuğçe Melis Demir ) 00:34
03:20 Melisa Okuroğlu ( Fazla Adam 2 dk. )
Buse Nur Kalkavan ( Tatiana Shibanova ) 08:47
Sidre Özer ( Tina Vasileva Lisichkova ) 12:37
14:03 Melisa Okuroğlu ( Engelleme 2 dk. )
Tatiana Shibanova 16:36
26:27 Yasemin Cingöz ( Fazla Adam 2 dk. )
Tatiana Shibanova 27:49
Seda Demir ( Tuğçe Melis Demir , Tatiana Shibanova ) 32:42
Melisa Figenli ( Tina Vasileva Lisichkova ) 34:44
İlkim Dilan Uygun 35:15
Tatiana Shibanova ( Tuğçe Melis Demir ) 40:20
Tina Vasileva Lisichkova ( Didem Bağcı ) 43:30
Seda Demir ( Tuğçe Melis Demir , Tatiana Shibanova ) 50:32
Buse Nur Kalkavan ( Seda Demir , Tatiana Shibanova ) 54:40
Seda Demir ( Buse Nur Kalkavan , Tuğçe Melis Demir ) 59:56
Takım Kadroları
Kaleciler
39 Vlada OVCHAROVA 1 Gülhis Canpolat
1 Hatice Erva Erdoğral 24 Gül Ayşe Aksu
Line 1
57 Özlem Bağcı 94 Yasemin Cingöz
14 Seda Demir 28 Elif Buket Parlak
7 Tuğçe Melis Demir 17 Ekin Tombakoğlu
8 Buse Nur Kalkavan 63 Tuğba Kasırga
68 Tatiana Shibanova 34 Esen Erdoğanlı
Line 2
19 İlkim Dilan Uygun 83 Ada Kızılırmak
13 Tina Vasileva Lisichkova 78 Pınar Tuzcuoğlu
98 Melisa Figenli 62 Ceren Eflatun
6 Didem Bağcı 91 Emine Büşra Küçük
9 Hayriye Artış 84 Gizem Baloğlu
Line 3
21 Zeynep Şevval Tam 33 Melisa Okuroğlu
23 Eylül Öngen 74 Begüm Tortoş
11 Sidre Özer 81 Firuze Sude Bülbül
5 Meryem Betül Kahraman 50 Aslıhan Akdağ Türker
3 Elif Beyza Özdemir 93 Ayşe Sueda Murat
Line 4
- 38 Çisel Ann Otts
- 35 Nihan Peksel
- 53 Nilsu Mergen
- 3 Ayşenur Taşkıran
Antrenörler
Hatice Çelik Mehmet Balkaya
- Ömer Aksu