Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1214
  GELECEK MAÇLAR
24.02.2018 | 13:15 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Zeytinburnu BSK
Buz Korsanları

24.02.2018 | 15:45 | İstanbul | Kadınlar Ligi
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları
Narmanspor

24.02.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Ankara Üniversitesi SK
Genç Ankaralılar SK

24.02.2018 | 18:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Erzurum BB GSK
Narmanspor

25.02.2018 | 13:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları
Narmanspor

25.02.2018 | 15:45 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Zeytinburnu BSK
Buz Korsanları

25.02.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Ankara Üniversitesi SK
Genç Ankaralılar SK

25.02.2018 | 18:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Erzurum BB GSK
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
DİDİ Süper Lig Bitti 11.02.2018
Sezon Maç Kağıdı 18:30
Gümüş Patenler SK 1 - 8 Erzurum BB GSK
Orta Hakemler: İlksen Şermin Özdemir    Çizgi Hakemleri: Sinem Yalçındağ, Belli Değil
Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Çelme 2 dk. ) 02:54
Çağatay Yazıcı ( Kanca 2 dk. ) 09:05
15:02 Ahmet Hars ( Engelleme 2 dk. )
17:24 Muhammed Sefa Kavaz ( Ömer Faruk Kars )
Taylan Aytaç ( Sertlik 2 dk. ) 19:19
24:25 Ömer Faruk Kars ( Emrah Savaş )
24:54 Sait Bingöl ( Emre Faner )
Gökalp Solak 30:22
Barış Uçele ( Çelme 2 dk. ) 31:49
32:37 Sait Bingöl ( Ahmet Hars )
32:45 Sait Bingöl ( Ahmet Hars )
37:32 Yusuf Kenan Kars ( Muhammed Sefa Takar )
41:12 Ömer Faruk Kars ( Muhammed Sefa Takar )
Gökhan Dağlı ( Sertlik 2 dk. ) 48:10
Gökhan Dağlı ( Kötü Davranış 2 dk. ) 48:10
48:10 Nabi Mutanoğlu ( Sopa Savurma 2 dk. )
55:36 Ahmet Hars
59:11 Yusuf Kenan Kars ( Makaslama 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
33 Barış Uçele 30 Muhammed Karagül
3 Bartu Baykan 1 Muhammet Mutanoğlu
Line 1
23 Ahmet Cem Tereyağoğlu 10 Yusuf Kenan Kars
7 Serkan Kocakara 5 Muhammed Sefa Kavaz
17 Taylan Aytaç 3 Muhammed Sefa Takar
18 Gökalp Solak 8 Ömer Faruk Kars
70 Can Kaya 24 Fatih Faner
Line 2
91 Gökhan Dağlı 11 Emre Faner
94 Gökhan Peker 9 Emrah Savaş
21 Alper Solak 18 Sait Bingöl
12 Mehmet Barış Sesli 7 Ahmet Hars
9 Ümit Baran Köksal 6 Abdulkadir İnanç
Line 3
26 Çağatay Yazıcı 17 Abdullah Avcı
98 Alkan Kılınç 2 Ömer Güngör
11 Emre Aydın 21 Soner Özmen
88 Engin Kaptanoğlu 19 Emre Seçer
90 Mert Tahmazoğlu 15 Furkan Örnek
Line 4
66 Serhat Beşkonaklıoğlu 4 Murat Can Kızılkaya
77 Gürhan Osmanoğlu 12 Nabi Mutanoğlu
- 23 Metin Gülen
Antrenörler
Emre Aydın Yakup Arslan
Kemal Burkay Altuntaş -