Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Ankara ASP GSK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
DİDİ Süper Lig Bitti 03.02.2018
Sezon Maç Kağıdı 14:30
Erzurum BB GSK 4 - 8 Zeytinburnu BSK
Orta Hakemler: Murat Cücü    Çizgi Hakemleri: Ferhat Doğuş Aygün, Murat Aygün
Muhammed Sefa Kavaz ( Çelme 2 dk. ) 00:36
04:34 Iurii Lomakin ( Barış Coşkun , Cengiz Gök )
Emrah Savaş ( Çelme 2 dk. ) 10:38
Emre Seçer ( Abdulkadir İnanç , Emre Faner ) 15:48
22:07 Iurii Lomakin ( Vladislav Lomakin )
Sait Bingöl ( Yusuf Kenan Kars , Emrah Savaş ) 25:03
31:24 Ferhat Bakal ( Iurii Lomakin , Vladislav Lomakin )
39:13 Serkan Gümüş ( Yusuf Halil )
40:25 Taylan Berke Anlar ( Sopa Tutma 2 dk. )
Emre Faner ( Emrah Savaş , Ahmet Hars ) 41:55
44:05 Gökhun Öztürk ( Iurii Lomakin , Ferhat Bakal )
48:04 Yusuf Halil
52:21 Ferhat Bakal
Hüseyin Seçer ( Sopa Savurma 2 dk. ) 53:35
53:45 Yusuf Halil ( Gökhun Öztürk , Iurii Lomakin )
Fatih Faner ( Emre Faner ) 54:15
56:32 Vladislav Lomakin ( Kanca 2 dk. )
58:29 Evgenii Gureev ( Sertlik 2 dk. )
58:29 Nikita Sandyrev ( Sertlik 2 dk. )
Fatih Tayğar ( Sertlik 2 dk. ) 58:29
Hüseyin Seçer ( Sertlik 2 dk. ) 58:29
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül 35 Nikita Sandyrev
1 Muhammet Mutanoğlu 7 Özkan Dereli
Line 1
9 Emrah Savaş 9 Gökhun Öztürk
10 Yusuf Kenan Kars 6 Evgenii Gureev
5 Muhammed Sefa Kavaz 41 Serkan Gümüş
7 Ahmet Hars 19 Yusuf Halil
3 Muhammed Sefa Takar 24 Ferhat Bakal
Line 2
11 Emre Faner 46 Barış Coşkun
24 Fatih Faner 36 Cengiz Gök
13 Fatih Tayğar 59 Iurii Lomakin
8 Ömer Faruk Kars 95 Vladislav Lomakin
18 Sait Bingöl 10 Doruk Kamış
Line 3
22 Hüseyin Seçer 61 Adnan Oruç
17 Abdullah Avcı 54 Batuhan Akay
21 Soner Özmen 16 Taylan Berke Anlar
6 Abdulkadir İnanç 11 İbrahim Çetin
19 Emre Seçer -
Line 4
23 Metin Gülen -
15 Furkan Örnek -
12 Nabi Mutanoğlu -
4 Murat Can Kızılkaya -
2 Ömer Güngör -
Antrenörler
Yakup Arslan Barış Coşkun
- Cengiz Gök