ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
26.04.2024 | 20:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Zeytinburnu
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2017 - 2018
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Intercity Süper Lig
Bitti
03.12.2017
Sezon
Maç Kağıdı
12:30
Erzurum BB
9 - 4
Buz Korsanları
Orta Hakemler:
Ferhat Doğuş Aygün
Çizgi Hakemleri:
Ahmet Özden, Ela Kara
Ömer Faruk
Kars
(
Sait Bingöl
,
Yusuf Kenan Kars
)
07:54
Yusuf Kenan
Kars
13:31
Murat Can
Kızılkaya
( Çelme 2 dk. )
15:25
24:03
Konstantin
Kuchkin
(
Vladimir Malinovskii
)
Emre
Seçer
(
Sait Bingöl
,
Yusuf Kenan Kars
)
28:23
Fatih
Tayğar
(
Emre Faner
)
31:37
Ömer Faruk
Kars
(
Emrah Savaş
)
35:15
39:05
Konstantin
Kuchkin
(
Alp Berke Elakaş
)
Fatih
Tayğar
42:31
45:59
Vladimir
Malinovskii
(
Konstantin Kuchkin
)
Ömer Faruk
Kars
( Çelme 2 dk. )
47:37
Muhammet
Mutanoğlu
( Kötü Davranış 10 dk. )
47:37
Muhammet
Mutanoğlu
( Oyun Kötü Davranış 10 dk. )
47:37
Sait
Bingöl
( Sopa Savurma 2 dk. )
48:36
Fatih
Tayğar
(
Emre Faner
,
Abdulkadir İnanç
)
52:22
53:47
Furkan
Şentürk
(
Konstantin Kuchkin
)
54:22
Vladimir
Malinovskii
( Kanca 2 dk. )
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Emrah Savaş
,
Ömer Faruk Kars
)
55:25
Ahmet
Hars
( Çelme 2 dk. )
56:50
Ahmet
Hars
(
Emrah Savaş
)
59:19
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Fikri Atalı
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Muhammet Mutanoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ege Semih Gülçin
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
10 Yusuf Kenan Kars
13 Alp Berke Elakaş
9 Emrah Savaş
41 Mehmet Emin Şimşek
18 Sait Bingöl
72 Konstantin Kuchkin
5 Muhammed Sefa Kavaz
44 Vladimir Malinovskii
8 Ömer Faruk Kars
9 Sarp Demirezen
Line 2
22 Hüseyin Seçer
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
17 Abdullah Avcı
12 Yiğit Karaalioğlu
13 Fatih Tayğar
7 Umut Çelik
11 Emre Faner
17 Aytuğ Batuhan Kıvanç
6 Abdulkadir İnanç
10 Hikmet Tunçel
Line 3
4 Murat Can Kızılkaya
83 Fatih Kaplan
2 Ömer Güngör
61 Caner Balaban
21 Soner Özmen
77 Furkan Şentürk
3 Muhammed Sefa Takar
88 Mert Figenli
19 Emre Seçer
-
Line 4
15 Furkan Örnek
-
23 Metin Gülen
-
12 Nabi Mutanoğlu
-
7 Ahmet Hars
-
Antrenörler
Yakup Arslan
-