Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1765
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.01.2019 | 17:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Zeytinburnu BSK

Palandöken Buz Pateni Salonu
23.01.2019 | 19:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.01.2019 | 21:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Başkent Yıldızları
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.01.2019 | 20:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Başkent Yıldızları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.01.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.01.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.01.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.01.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Adam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 11.02.2018
Sezon Maç Kağıdı 15:45
Buz Adam 5 - 17 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Burçin Araz, Merve Sarımert Bahıtlı
02:21 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
04:00 Vladimir Malinovskii ( Fazla Adam 2 dk. )
04:34 Sarp Demirezen ( Furkan Şentürk )
05:30 Konstantin Kuchkin
07:29 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii , Sarp Demirezen )
07:36 Vladimir Malinovskii
12:11 Kandemir Tepe ( Sertlik 2 dk. )
13:54 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı ( Çelme 2 dk. )
15:20 Umut Çelik ( Kanca 2 dk. )
16:35 Sarp Demirezen ( Vladimir Malinovskii , Konstantin Kuchkin )
18:12 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
Kaan Mehmet Ilıkça ( Mertcan Aydin ) 23:22
Harun Bayezit ( Kanca 2 dk. ) 26:08
26:18 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
Halidun Berk Üstün ( Duvara Savurma 2 dk. ) 27:55
27:55 Alp Berke Elakaş ( Kötü Davranış 10 dk. )
29:53 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
34:25 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
Durmuş Cem Korkanç 35:05
Arol Sami Savcı ( Kanca 2 dk. ) 35:35
Deniz Özörnek ( Çelme 2 dk. ) 36:16
36:57 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
37:47 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı ( Sertlik 2 dk. )
Ahmet Tuğrul Dilli ( Sertlik 2 dk. ) 37:47
Cevher Şamil Aksu ( Sertlik 2 dk. ) 37:47
Mertcan Aydin ( Kanca 2 dk. ) 39:12
Ömer Aksu ( Kanca PA ) 39:12
39:12 Vladimir Malinovskii
Aziz Tuhan ( Kötü Davranış 10 dk. ) 39:12
39:31 Konstantin Kuchkin
43:33 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
44:15 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
44:47 Vladimir Malinovskii
45:07 Vladimir Malinovskii ( Çelme 2 dk. )
Cevher Şamil Aksu 46:14
Deniz Özörnek ( Halidun Berk Üstün ) 50:19
52:41 Alp Berke Elakaş ( Diz Atma 2 dk. )
Aziz Tuhan ( Sertlik 2 dk. ) 56:37
56:37 Alp Berke Elakaş ( Kötü Davranış 10 dk. )
56:37 Furkan Şentürk ( Kötü Davranış 10 dk. )
56:37 Furkan Şentürk ( Sertlik 2 dk. )
56:45 Konstantin Kuchkin ( Vladimir Malinovskii )
Halidun Berk Üstün ( Cevher Şamil Aksu ) 58:29
Halidun Berk Üstün ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 59:49
Takım Kadroları
Kaleciler
39 Ahmet Tuğrul Dilli 1 Fikri Atalı
75 Recep Yılmaz 30 Ege Semih Gülçin
Line 1
14 Agah Hamza Aksu 22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
34 Ömer Aksu 13 Alp Berke Elakaş
90 Mete Özvarol 88 Mert Figenli
80 Kaan Mehmet Ilıkça 72 Konstantin Kuchkin
10 Halidun Berk Üstün 9 Sarp Demirezen
Line 2
44 Cevher Şamil Aksu 17 Aytuğ Batuhan Kıvanç
98 Aziz Tuhan 7 Umut Çelik
99 Durmuş Cem Korkanç 77 Furkan Şentürk
22 Mertcan Aydin 83 Fatih Kaplan
97 Deniz Özörnek 69 Kandemir Tepe
Line 3
11 Sercan Aydındağ 41 Mehmet Emin Şimşek
69 Gençer Satıç 33 Alihan Demirer
8 Enes Kazancı 61 Caner Balaban
88 Mehmet Emir Özbek 34 Gürkan Çetinkaya
51 Talu Boylu 44 Vladimir Malinovskii
Line 4
73 Harun Bayezit -
19 Yunus Emre Soygeniş -
12 Cenk Layık -
68 Arol Sami Savcı -
26 Atakan Kundakçı -
Antrenörler
Mehmet Balkaya Hatice Çelik
Ömer Aksu -
Merve Tunalı -