Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Adam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 29.04.2018
İç Anadolu Grubu Maç Kağıdı 20:00
Yükseliş 1 - 14 BB Ankara SK
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: İlksen Şermin Özdemir, Cahit Can Algül
00:46 Osman Onur Kaya
Hüseyin Efe Güdül ( Çelme 2 dk. ) 01:27
03:34 Utku Tekin ( Rona Deren Akcan )
04:14 Rona Deren Akcan ( Duvara Savurma 2 dk. )
06:19 Kağan Türkoğlu ( Mert Coşkun , Mete Molu )
10:53 Mert Coşkun
11:16 Mert Coşkun ( Osman Onur Kaya )
12:33 Bora Bulun ( Batuhan Erdener Ekşi )
13:59 Mete Molu ( Mert Coşkun )
14:12 Mert Coşkun ( Sopa Savurma 2 dk. )
Taha Mert Cömert ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 14:23
15:32 Utku Tekin
16:26 Mert Coşkun ( Canberk Aktaş )
17:43 Mete Molu ( Engelleme 2 dk. )
17:57 Utku Tekin ( Bora İnözü )
Abdullah Alper Doğusan ( Çelme 2 dk. ) 19:04
Taha Mert Cömert ( Sopa Savurma 2 dk. ) 21:32
25:21 Kağan Türkoğlu ( Saldırı 2 dk. )
Hüseyin Efe Güdül ( İliad Nazari ) 27:36
29:31 Mert Coşkun ( Kötü Davranış 10 dk. )
34:17 Bora İnözü ( Canberk Aktaş )
35:59 Batuhan Erdener Ekşi ( Fazla Adam 2 dk. )
45:27 Mert Coşkun ( Duvara Savurma 2 dk. )
49:18 Utku Tekin
53:14 Kağan Türkoğlu ( Engelleme 2 dk. )
Can Akkaynak ( Çelme 2 dk. ) 53:14
53:14 Mert Coşkun ( Kötü Davranış 10 dk. )
57:12 Rona Deren Akcan ( Osman Onur Kaya , Kağan Türkoğlu )
59:14 Canberk Aktaş ( Utku Tekin )
Taha Mert Cömert ( Çelme 2 dk. ) 59:24
Takım Kadroları
Kaleciler
6 Deran Akusta 30 Ata Yüce Karaman
- 28 Mehmet Yılmaz
Line 1
89 Hüseyin Efe Güdül 38 Mete Molu
8 Deniz Temel 19 Osman Onur Kaya
99 Can Akkaynak 75 Kağan Türkoğlu
24 Deniz Sözen 18 Cemal Ata Uzgören
15 Abdullah Alper Doğusan 12 Mert Coşkun
Line 2
2 Taha Mert Cömert 44 Bora İnözü
93 Ulaş Keskinol 13 Bora Ertekin
22 Dursun Cihan Karadoğan 53 Utku Tekin
17 Samir Eraj 55 Rona Deren Akcan
23 Irmak Ekin Avaz 24 Sarp Maral
Line 3
7 Teoman Veske 3 Yakup Yiğit Koçak
33 Toros Veske 85 Batuhan Erdener Ekşi
55 Alkin Deniz 10 Ata Eren Şenkaya
11 Mehmet Sualp Şengül 77 Canberk Aktaş
87 İliad Nazari 33 Aybars Alkan
Line 4
- 5 Mert Caner
- 11 Mustafa Batuhan Pilavcı
- 22 Bora Bulun
- 41 Can Güngör
- 32 Ceyhun Saruhan
Antrenörler
- Barış Uçele
- Ferhat Saraç