Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 07.04.2018
İç Anadolu Grubu Maç Kağıdı 18:30
Çayyolu Gordion SK 6 - 3 Genç Ankaralılar SK
Orta Hakemler: Timuçin Özbükücü    Çizgi Hakemleri: Gonca Ömürbek, Münire Elif Bağlar
08:28 Emir Uluhan Uça ( Duvara Savurma 2 dk. )
Taha Mehmet Çağatay ( Alperen Anuk ) 12:47
Yiğit Berke Ataseven ( Ege Emiralp Atlı ) 13:10
Mehmet Ata Yılmaz ( Mert Özdemir ) 15:35
Yiğit Berke Ataseven ( Çelme 2 dk. ) 16:26
16:54 Musa Oğulcan Koç
Alperen Anuk ( Melih Güney , Ali Gökberk Saygılı ) 18:45
23:43 Kağan Rençper ( Emir Uluhan Uça )
Mert Özdemir ( Ege Emiralp Atlı ) 24:39
Yiğit Berke Ataseven ( Sopa Savurma 2 dk. ) 30:27
Yiğit Berke Ataseven 32:40
Taha Mehmet Çağatay ( Çelme 2 dk. ) 44:18
Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Dirsek Atma 2 dk. ) 52:37
53:57 Emir Uluhan Uça ( Oğulcan Pala )
57:41 Gazi Kaan Günyel ( Yüksek Sopa 25 dk. )
Alperen Anuk ( Saldırı 2 dk. ) 57:41
Takım Kadroları
Kaleciler
36 Yankı Savgat 30 Gökay Ertürk
1 Umut Aybars Nazlı -
Line 1
61 Taha Mehmet Çağatay 71 Emir Uluhan Uça
77 Yiğit Akgün 13 Oğulcan Pala
25 Melih Güney 17 Kağan Rençper
54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu 6 Musa Oğulcan Koç
22 Yiğit Berke Ataseven 9 Kaan Mete Küçük
Line 2
56 Alperen Anuk 19 Ege Çelikcan
87 Arda Alkım Seçil 70 Resul Pılatin
88 Ege Emiralp Atlı 83 Hacı Şimşek
14 Deniz Yüce Özhan 40 Mahmut Yavuz
23 Mehmet Ata Yılmaz 50 Rıza Dalan
Line 3
85 Mert Özdemir 1 Berk Aldemir
35 Teyfik Ata Kış 86 Rıfat Erden Bozoklu
21 Ali Gökberk Saygılı 80 Atay Erol
24 Gürkan Artun 14 Gazi Kaan Günyel
42 Genco Doğanay -
Line 4
48 Taylan Gülhan -
5 Barış Coşkun -
32 Kayra Tekeli -
Antrenörler
Niyazi Çağrı Karabulut Olcay Lökbaş
Mert Akgün Halil İbrahim Taç