Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1297
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
Pak Buz SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 21:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 22:15 | İstanbul | Yıldız A
Flaş BSSK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
Flaş BSSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
Buz Korsanları
İstanbul BBSK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
İzmir BBGSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion SK
BB Ankara SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
Flaş BSSK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
Genç Ankaralılar SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Çayyolu Gordion SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 25.11.2017
İç Anadolu Grubu Maç Kağıdı 21:00
BB Ankara SK 9 - 8 Çayyolu Gordion SK
Orta Hakemler: Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Özgür Yeşilöz, Merve Arıncı
Bora Ertekin ( Kağan Türkoğlu , Ata Eren Şenkaya ) 01:25
01:49 Mert Özdemir ( Duvara Savurma 2 dk. )
Mete Molu ( Utku Tekin ) 03:47
Rona Deren Akcan 07:53
Kağan Türkoğlu ( Saldırı 2 dk. ) 09:46
11:35 Yiğit Akgün ( Deniz Yüce Özhan )
13:58 Yiğit Berke Ataseven
18:59 Yiğit Akgün ( Sopa Tutma 2 dk. )
22:48 Yiğit Berke Ataseven
24:09 Ahmet Sencer Tokay ( Mehmet Ata Yılmaz , Ege Emiralp Atlı )
Utku Tekin ( Saldırı 2 dk. ) 25:11
Rona Deren Akcan ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 25:11
25:14 Yiğit Akgün
26:05 Yiğit Berke Ataseven ( Ahmet Sencer Tokay )
Mert Coşkun 27:04
29:05 Süleyman Kaan Leblebicioğlu ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Batuhan Erdener Ekşi 29:25
Utku Tekin ( Dirsek Atma 2 dk. ) 29:39
30:52 Yiğit Akgün
Sarp Maral ( Kağan Türkoğlu , Bora İnözü ) 34:46
Bora İnözü ( Engelleme 2 dk. ) 38:28
Mert Coşkun ( Sarp Maral , Mete Molu ) 43:36
47:03 Ahmet Sencer Tokay ( Yiğit Berke Ataseven )
Mert Coşkun ( Mete Molu ) 52:58
Mete Molu ( Rona Deren Akcan , Atayüce Karaman ) 57:44
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Atayüce Karaman 30 Hakan Leblebicioğlu
- 1 Umut Aybars Nazlı
Line 1
33 Aybars Alkan 9 Ahmet Sencer Tokay
38 Mete Molu 35 Teyfik Ata Kış
19 Osman Onur Kaya 24 Gürkan Artun
24 Sarp Maral 14 Deniz Yüce Özhan
41 Can Güngör 23 Mehmet Ata Yılmaz
Line 2
12 Mert Coşkun 22 Yiğit Berke Ataseven
13 Bora Ertekin 61 Taha Mehmet Çağatay
11 Mustafa Batuhan Pilavcı 56 Alperen Anuk
85 Batuhan Erdener Ekşi 25 Melih Güney
10 Ata Eren Şenkaya 54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
Line 3
75 Kağan Türkoğlu 88 Ege Emiralp Atlı
44 Bora İnözü 48 Taylan Gülhan
3 Yakup Yiğit Koçak 87 Arda Alkım Seçil
53 Utku Tekin 85 Mert Özdemir
18 Cemal Ata Uzgören 77 Yiğit Akgün
Line 4
55 Rona Deren Akcan -
32 Ceyhun Saruhan -
Antrenörler
Barış Uçele Niyazi Çağrı Karabulut
Ferhat Saraç Mert Akgün