Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1728
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2018 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Başkent Yıldızları

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.11.2018 | 15:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.11.2018 | 18:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
İzmir BB

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
18.11.2018 | 12:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
18.11.2018 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
18.11.2018 | 15:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
18.11.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Başkent Yıldızları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
18.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Genç Ankaralılar

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Genç Erkekler Ligi Bitti 16.05.2018
Batı Grubu Maç Kağıdı 21:45
Buz Korsanları 13 - 4 Buz Adam
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Burçin Araz, Elif Münire Bağlar
00:40 Cevher Şamil Aksu ( Diz Atma 2 dk. )
Timur Can Turut 06:02
Sarp Demirezen ( Furkan Şentürk ) 07:54
09:25 Deniz Özörnek
Furkan Şentürk ( Dirsek Atma 2 dk. ) 09:51
Timur Can Turut ( Mehmet Emin Şimşek ) 11:12
Sarp Demirezen 14:03
17:01 Deniz Özörnek ( Mehmet Emir Özbek )
20:47 Durmuş Cem Korkanç ( Çelme 2 dk. )
Taha Ergene ( Sarp Demirezen ) 21:36
Alp Berke Elakaş ( Engelleme 2 dk. ) 21:52
23:18 Yasin Akyüz ( Duvara Savurma 2 dk. )
Furkan Şentürk 24:39
27:46 Ata Boran Kılıç ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. ) 28:11
Alp Berke Elakaş ( Engelleme 2 dk. ) 31:35
Mert Figenli 33:00
Alp Berke Elakaş ( Saldırı 2 dk. ) 35:08
Timur Can Turut 35:51
Timur Can Turut 36:06
Sarp Demirezen ( Çelme 2 dk. ) 40:22
45:04 Durmuş Cem Korkanç ( Deniz Özörnek , Agah Hamza Aksu )
Taha Ergene ( Alp Berke Elakaş ) 45:52
Taha Ergene ( Timur Can Turut , Furkan Şentürk ) 46:18
50:29 Cevher Şamil Aksu ( Duvara Savurma 2 dk. )
Armağan Pehlivan ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 51:30
Armağan Pehlivan ( Ergün Açıköz ) 53:43
Timur Can Turut ( Fatih İnan Keleş ) 57:00
57:52 Ömer Salim Köse ( Saldırı 2 dk. )
59:46 Agah Hamza Aksu
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Oğulcan Heja Kızılkaya 61 Ali Murat Köse
30 Ege Semih Gülçin -
Line 1
13 Alp Berke Elakaş 44 Cevher Şamil Aksu
77 Furkan Şentürk 3 Ali Faruk Yücel
9 Sarp Demirezen 87 Durmuş Cem Korkanç
10 Timur Can Turut 8 Enes Kazancı
40 Taha Ergene 97 Deniz Özörnek
Line 2
11 Fatih İnan Keleş 14 Agah Hamza Aksu
83 Fatih Kaplan 90 Kaan Kayıt
86 Hasan Yiğit Sert 88 Mehmet Emir Özbek
34 Tunç Tufan Uçar 26 Ata Boran Kılıç
57 Ergün Açıköz 33 Ali Efe Atasoy
Line 3
31 Ata Sökmenoğlu 15 Barış Apaydın
66 Emir Ali Seçer 51 Talu Boylu
39 Armağan Pehlivan 99 Berkay Çalışkan
41 Mehmet Emin Şimşek 77 Yasin Akyüz
88 Mert Figenli 98 Ömer Salim Köse
Line 4
4 Muhammet Furkan Oruç 29 Kerem Çubukcu
Antrenörler
Hatice Çelik Mehmet Balkaya
- Merve Tunalı
- Ömer Aksu