Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1297
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
Pak Buz SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 21:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 22:15 | İstanbul | Yıldız A
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
İzmir BBGSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
Buz Korsanları
İstanbul BBSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion SK
BB Ankara SK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
İzmir BBGSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
İzmir BBGSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Yükseliş SK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
Genç Ankaralılar SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Çayyolu Gordion SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Genç Erkekler Ligi Bitti 16.05.2018
Batı Grubu Maç Kağıdı 21:45
Buz Korsanları 13 - 4 Buz Adamlar GSK
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Burçin Çevik Araz, Münire Elif Bağlar
00:40 Cevher Şamil Aksu ( Diz Atma 2 dk. )
Timur Can Turut 06:02
Sarp Demirezen ( Furkan Şentürk ) 07:54
09:25 Deniz Özörnek
Furkan Şentürk ( Dirsek Atma 2 dk. ) 09:51
Timur Can Turut ( Mehmet Emin Şimşek ) 11:12
Sarp Demirezen 14:03
17:01 Deniz Özörnek ( Mehmet Emir Özbek )
20:47 Durmuş Cem Korkanç ( Çelme 2 dk. )
Taha Ergene ( Sarp Demirezen ) 21:36
Alp Berke Elakaş ( Engelleme 2 dk. ) 21:52
23:18 Yasin Akyüz ( Duvara Savurma 2 dk. )
Furkan Şentürk 24:39
27:46 Ata Boran Kılıç ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. ) 28:11
Alp Berke Elakaş ( Engelleme 2 dk. ) 31:35
Mert Figenli 33:00
Alp Berke Elakaş ( Saldırı 2 dk. ) 35:08
Timur Can Turut 35:51
Timur Can Turut 36:06
Sarp Demirezen ( Çelme 2 dk. ) 40:22
45:04 Durmuş Cem Korkanç ( Deniz Özörnek , Agah Hamza Aksu )
Taha Ergene ( Alp Berke Elakaş ) 45:52
Taha Ergene ( Timur Can Turut , Furkan Şentürk ) 46:18
50:29 Cevher Şamil Aksu ( Duvara Savurma 2 dk. )
Armağan Pehlivan ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 51:30
Armağan Pehlivan ( Ergün Açıköz ) 53:43
Timur Can Turut ( Fatih İnan Keleş ) 57:00
57:52 Ömer Salim Köse ( Saldırı 2 dk. )
59:46 Agah Hamza Aksu
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Oğulcan Heja Kızılkaya 61 Ali Murat Köse
30 Ege Semih Gülçin -
Line 1
13 Alp Berke Elakaş 44 Cevher Şamil Aksu
77 Furkan Şentürk 3 Ali Faruk Yücel
9 Sarp Demirezen 87 Durmuş Cem Korkanç
10 Timur Can Turut 8 Enes Kazancı
40 Taha Ergene 97 Deniz Özörnek
Line 2
11 Fatih İnan Keleş 14 Agah Hamza Aksu
83 Fatih Kaplan 90 Kaan Kayıt
86 Hasan Yiğit Sert 88 Mehmet Emir Özbek
34 Tunç Tufan Uçar 26 Ata Boran Kılıç
57 Ergün Açıköz 33 Ali Efe Atasoy
Line 3
31 Ata Sökmenoğlu 15 Barış Apaydın
66 Emir Ali Seçer 51 Talu Boylu
39 Armağan Pehlivan 99 Berkay Çalışkan
41 Mehmet Emin Şimşek 77 Yasin Akyüz
88 Mert Figenli 98 Ömer Salim Köse
Line 4
4 Muhammet Furkan Oruç 29 Kerem Çubukcu
Antrenörler
Hatice Çelik Mehmet Balkaya
- Merve Tunalı
- Ömer Aksu