Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1297
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 19:30 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 21:00 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
Pak Buz SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.05.2018 | 21:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
BB Ankara SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
25.05.2018 | 22:15 | İstanbul | Yıldız A
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
İzmir BBGSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
Buz Korsanları
İstanbul BBSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
Çayyolu Gordion SK
BB Ankara SK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
26.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
İzmir BBGSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 13:00 | İstanbul | Yıldız A
Pak Buz SK
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 14:15 | İstanbul | Yıldız A
İstanbul BBSK
İzmir BBGSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 17:00 | Ankara | Yıldız A
BB Ankara SK
Yükseliş SK

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.05.2018 | 17:00 | Kocaeli | Birinci Lig
Kocaeli GHSK
Genç Ankaralılar SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.05.2018 | 19:45 | Ankara | Yıldız A
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Çayyolu Gordion SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Genç Erkekler Ligi Bitti 29.04.2018
Batı Grubu Maç Kağıdı 13:15
Buz Adamlar GSK 9 - 3 İstanbul BBSK
Orta Hakemler: Efe Furkan Atlı    Çizgi Hakemleri: Burçin Çevik Araz, Belli Değil
Durmuş Cem Korkanç ( Deniz Özörnek ) 01:05
05:25 Enis Kızıltoprak ( Çelme 2 dk. )
Deniz Özörnek ( Cevher Şamil Aksu ) 10:29
Ata Boran Kılıç 11:56
Durmuş Cem Korkanç ( Agah Hamza Aksu ) 19:09
Enes Kazancı 23:44
Deniz Özörnek ( Enes Kazancı ) 28:19
30:52 Barış Özgün ( Duvara Savurma 2 dk. )
31:50 Tolga Turna
42:19 Enes Arda Özkan ( Ziya Efe Güçlü )
Durmuş Cem Korkanç ( Deniz Özörnek ) 48:13
Cevher Şamil Aksu ( Duvara Savurma 2 dk. ) 51:04
Durmuş Cem Korkanç ( Deniz Özörnek ) 52:07
53:24 Ziya Efe Güçlü
Deniz Özörnek ( Durmuş Cem Korkanç ) 55:35
59:03 Barış Özgün ( Duvara Savurma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
61 Ali Murat Köse 29 Burak Efe Çelik
- 1 Nihat Demir Erdem
Line 1
44 Cevher Şamil Aksu 8 Barış Özgün
3 Ali Faruk Yücel 46 Kerem Sezer
87 Durmuş Cem Korkanç 11 Tolga Turna
8 Enes Kazancı 77 Mehmet Melih Ülgen
97 Deniz Özörnek 10 Enes Arda Özkan
Line 2
14 Agah Hamza Aksu 33 Burak Furkan Yıldırım
90 Kaan Kayıt 7 Ziya Efe Güçlü
88 Mehmet Emir Özbek 27 Bedirhan Yeterler
26 Ata Boran Kılıç 34 Yusuf Efe İşleyen
33 Ali Efe Atasoy 19 Barış Ertürk
Line 3
15 Barış Apaydın 40 Ozan Göz
51 Talu Boylu 78 Enis Kızıltoprak
99 Berkay Çalışkan 44 Berat Yiğit Çelik
77 Yasin Akyüz 9 Mehmet Akın Sezgin
98 Ömer Salim Köse 36 Taha Yağız Yılmaz
Line 4
29 Kerem Çubukcu 21 Kemal Can Aydin
Antrenörler
Mehmet Balkaya Özkan Dereli
Ömer Aksu Barış Coşkun
- Cengiz Gök