Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1728
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2018 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Başkent Yıldızları

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.11.2018 | 15:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.11.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Zeytinburnu BSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.11.2018 | 18:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
İzmir BB

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
18.11.2018 | 12:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Erzurum BB
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
18.11.2018 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
18.11.2018 | 15:00 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Zeytinburnu BSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
18.11.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Başkent Yıldızları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
18.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş
Genç Ankaralılar

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Kadınlar Ligi Bitti 24.02.2018
3.lük Serisi Maç Kağıdı 17:30
Ankara Üniversitesi SK 6 - 4 Genç Ankaralılar
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Belli Değil, Efe Furkan Atlı
Firuze Selin Yılmaz ( Kanca 2 dk. ) 00:55
Feriha Ceren Alkan Solak ( Engelleme 2 dk. ) 03:05
05:41 Aslıhan Helvacı ( Çelme 2 dk. )
Firuze Selin Yılmaz ( Başak Demirkol ) 07:42
Nil Eryılmaz ( Yüksek Sopa 2 dk. ) 08:39
10:03 Alara Lökbaş
10:04 Alara Lökbaş
10:24 Müge Eryılmaz ( Sportmenlik Dışı Davranış 2 dk. )
Zeynep Özen Pervan ( Çelme 2 dk. ) 11:41
Firuze Selin Yılmaz 12:04
Firuze Selin Yılmaz ( Başak Demirkol ) 13:04
Burcu Turanal ( Tutma 2 dk. ) 13:29
Firuze Selin Yılmaz ( Çelme 2 dk. ) 15:41
17:35 Ayşe Koçak ( Sopa Tutma 2 dk. )
21:06 Dilara Lökbaş
24:23 Dilara Lökbaş
27:48 Rana Öykü Doğanay ( Sertlik 2 dk. )
30:40 Müge Eryılmaz ( Sertlik 2 dk. )
Nil Eryılmaz 33:56
36:02 Alara Lökbaş ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Başak Demirkol 36:04
Burcu Turanal ( Fazla Adam 2 dk. ) 37:07
Teksin Öztekin ( Sopa Savurma 2 dk. ) 40:40
Emma Walker-Silverman 48:21
55:27 Dilara Lökbaş ( Çelme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Büşra Kanat 38 Yağmur Deniz
32 İlknur Dilmaç 20 Cansu Aktaş
Line 1
94 Teksin Öztekin 74 Alara Lökbaş
84 Feriha Ceren Alkan Solak 46 Ece Kamalak
13 Başak Demirkol 9 Dilara Lökbaş
5 Firuze Selin Yılmaz 7 Müge Eryılmaz
27 Zeynep Özen Pervan 5 Ayşe Koçak
Line 2
25 Pınar Eser 17 Hanım Sıla Doğanay
77 Nil Eryılmaz 14 Rana Öykü Doğanay
66 Emma Walker-Silverman 10 Merve Tunalı
38 Ceylin Karakuş 26 Selin Erenoğlu
85 Burcu Turanal 6 Başak Biçer
Line 3
34 Asiyet Nur Özden 15 Aslıhan Helvacı
4 Sena Başak Dağdemir 18 Tilbe Seda Nazlı
18 Fikriye Kepenek 8 Nazlı Karabük
11 Işılay Çeşmebaşı 96 Zehra Yıldırım
22 Enise Tuğba Koşka 99 Rabia Kılıç
Line 4
12 Damla Arıncı 19 Hale Betül Oğul
- 60 Mine Terzioğlu
- 27 Elif Bayrak
Antrenörler
Serhat Beşkonaklıoğlu Olcay Lökbaş
Kemal Burkay Altuntaş Gökhan Dağlı