Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1278
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK
Yükseliş SK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
25.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Ankara ASP GSK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adamlar GSK
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Kocaeli GHSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar SK
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK
Çayyolu Gordion SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK
İstanbul BBSK

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Kayseri Spor A.Ş. GSK
Ankara ASP GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK
BB Ankara SK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Genç Kadınlar Ligi Bitti 15.04.2018
Doğu Grubu Maç Kağıdı 14:00
Narmanspor 5 - 1 Aziziye SK
Orta Hakemler: Halit Şengül    Çizgi Hakemleri: Arzu Yavuz, Ela Kara
Pınar Turhan ( Edanur Özen , Sıla Çetin ) 06:15
Pınar Turhan ( Edanur Özen , Sıla Çetin ) 07:55
Sıla Çetin 16:48
Seda Deniz ( Çelme 2 dk. ) 29:30
31:00 Duygu Deniz
Bengisu Tanas 36:42
Beyza Karasungur 44:50
Betül Duman ( Kanca 2 dk. ) 57:55
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Merve Karataş 1 Tuğba Melek Dilaveroğlu
25 Tacinur Sıla Aydoğan -
Line 1
9 Bengisu Tanas 15 Edanur Çoban
6 Betül Duman 9 Ebru Tamas
71 Edanur Özen 14 Zehra Nur Kenan
22 Sıla Çetin 10 Cansu Uzuner
3 Pınar Turhan 17 Belen Nurşah Özdemir
Line 2
12 Fatma Kılıç 19 İlayda Alğan
20 Nazlı Aydanur Ele 18 Sümeyye Çakmak
5 Şeydanur Giçikli 5 Duygu Deniz
77 Hilal Yıldırım -
68 Beyza Karasungur -
Line 3
17 Kardelen Taşa -
34 Seda Deniz -
33 Elif Kavcı -
11 Melike Kırık -
36 Fatma Beyzanur Kacur -
Line 4
61 Beyzanur Günarlı -
7 Derya Karataş -
Antrenörler
Şeymanur Kavaz -