Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  |  BUZNET HAKKINDA   

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1422




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti/Kocaeli
Genç Erkekler Ligi Bitti 08.06.2018
En İyi İkincilik Maçı Maç Kağıdı 16:00
Buz Korsanları 21 - 4 Çayyolu Gordion SK
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Münire Elif Bağlar, Merve Arıncı
Fatih İnan Keleş ( Engelleme 2 dk. ) 01:41
01:43 Deniz Yüce Özhan ( Engelleme 2 dk. )
Sarp Demirezen 02:41
Sarp Demirezen 02:57
Sarp Demirezen 06:35
Alp Berke Elakaş ( Sarp Demirezen ) 07:17
Tunç Tufan Uçar ( Fazla Adam 2 dk. ) 08:21
09:17 Arda Alkım Seçil ( Duvara Savurma 2 dk. )
Furkan Şentürk ( Sarp Demirezen ) 09:57
Mehmet Emin Şimşek ( Engelleme 2 dk. ) 11:37
Furkan Şentürk ( Çelme 2 dk. ) 13:14
Alp Berke Elakaş ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. ) 13:14
Alp Berke Elakaş ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. ) 13:14
Alp Berke Elakaş ( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 10 dk. ) 13:14
15:15 Yiğit Berke Ataseven ( Yiğit Akgün )
Ahmet Sencer Tokay ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 16:59
Timur Can Turut ( Kötü Davranış 2 dk. ) 18:30
Taha Ergene ( Çelme 2 dk. ) 19:10
Sarp Demirezen 21:06
Fatih Kaplan ( Dirsek Atma 2 dk. ) 22:43
24:16 Alperen Anuk ( Arda Alkım Seçil )
Sarp Demirezen 24:47
Mert Figenli 26:11
26:56 Gürkan Artun ( Diz Atma 2 dk. )
Taha Ergene ( Hasan Yiğit Sert ) 28:37
Taha Ergene ( Fazla Adam 2 dk. ) 30:53
Alp Berke Elakaş ( Sarp Demirezen ) 31:23
33:17 Melih Güney ( Çelme 2 dk. )
Timur Can Turut 35:00
Timur Can Turut ( Alp Berke Elakaş ) 35:18
Timur Can Turut 35:35
Timur Can Turut ( Sarp Demirezen ) 37:42
38:22 Yiğit Akgün ( Çelme 2 dk. )
Taha Ergene 41:35
42:27 Yiğit Akgün ( Çelme 2 dk. )
Alp Berke Elakaş 43:22
Furkan Şentürk ( Timur Can Turut ) 47:30
Alp Berke Elakaş 49:22
Mehmet Emin Şimşek ( Saldırı 2 dk. ) 50:15
Timur Can Turut 53:05
55:55 Yiğit Berke Ataseven ( Süleyman Kaan Leblebicioğlu )
56:13 Yiğit Berke Ataseven
Fatih İnan Keleş ( Hasan Yiğit Sert ) 56:48
Timur Can Turut 59:40
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Oğulcan Heja Kızılkaya 36 Yankı Savgat
30 Ege Semih Gülçin 30 Hakan Leblebicioğlu
Line 1
13 Alp Berke Elakaş 88 Ege Emiralp Atlı
77 Furkan Şentürk 54 Süleyman Kaan Leblebicioğlu
9 Sarp Demirezen 22 Yiğit Berke Ataseven
10 Timur Can Turut 14 Deniz Yüce Özhan
40 Taha Ergene 23 Mehmet Ata Yılmaz
Line 2
86 Hasan Yiğit Sert 25 Melih Güney
34 Tunç Tufan Uçar 87 Arda Alkım Seçil
16 Kutlu Kaba 77 Yiğit Akgün
11 Fatih İnan Keleş 56 Alperen Anuk
41 Mehmet Emin Şimşek 85 Mert Özdemir
Line 3
88 Mert Figenli 21 Ali Gökberk Saygılı
83 Fatih Kaplan 24 Gürkan Artun
39 Armağan Pehlivan 35 Teyfik Ata Kış
66 Emir Ali Seçer 65 Noyan Korkmaz
31 Ata Sökmenoğlu 9 Ahmet Sencer Tokay
Line 4
- 32 Kayra Tekeli
Antrenörler
Hatice Çelik Niyazi Çağrı Karabulut
- Mert Akgün