Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1765
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.01.2019 | 17:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Zeytinburnu BSK

Palandöken Buz Pateni Salonu
23.01.2019 | 19:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.01.2019 | 21:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Başkent Yıldızları
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.01.2019 | 20:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
26.01.2019 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Başkent Yıldızları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.01.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.01.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Koç Üniversitesi
Erzurum BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
27.01.2019 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.01.2019 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.01.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Buz Adam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Yıldız A Bitti 11.06.2018
Türkiye Şampiyonası Final Grubu Maç Kağıdı 19:00
İstanbul BB 12 - 1 BB Ankara SK
Orta Hakemler: Burçin Araz    Çizgi Hakemleri: Elif Münire Bağlar, Oğuz Emre Turan
Mehmet Melih Ülgen ( Enes Arda Özkan ) 02:20
Enes Arda Özkan 07:44
Ziya Efe Güçlü 08:01
Enes Demir ( Enes Arda Özkan ) 15:30
19:54 Ata Eren Şenkaya
Enes Arda Özkan ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 22:30
Enes Demir ( Mehmet Melih Ülgen ) 23:06
Tuna Berke Özoğul ( Ata Akınç ) 26:50
Enes Arda Özkan 28:55
Yusuf Efe İşleyen ( Enes Demir ) 35:06
Abdullah Suat Kanat 39:10
Enes Arda Özkan ( Enes Demir , Mehmet Melih Ülgen ) 41:00
Ömer Arda Ertürk ( Enes Arda Özkan ) 41:30
51:25 Ata Eren Şenkaya ( Çelme 2 dk. )
Enes Arda Özkan 59:53
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Nihat Demir Erdem 28 Mehmet Yılmaz
60 Baha Bakar -
Line 1
21 Kemal Can Aydin 3 Yakup Yiğit Koçak
33 Burak Furkan Yıldırım 5 Mert Caner
77 Mehmet Melih Ülgen 15 Ata Sakintuna
10 Enes Arda Özkan 10 Ata Eren Şenkaya
35 Enes Demir 8 Kaan Güllü
Line 2
64 Tunç Tunçer 7 Egemen Kınay
11 Armağan Ali Atkın 29 Fırat Özdemir
34 Yusuf Efe İşleyen 19 Yaşar Atabey Karabulut
7 Ziya Efe Güçlü 2 Bereket Yongacı
23 Zafer Şerik 33 Betül Sudem Erdem
Line 3
48 Alp Tuğan Kurul -
6 Çınar Öncül -
9 Abdullah Suat Kanat -
20 Ata Akınç -
12 Tuna Berke Özoğul -
Line 4
4 Ömer Arda Ertürk -
40 Ozan Göz -
67 Aysima Nur Karadağ -
Antrenörler
Barış Coşkun Barış Uçele
Özkan Dereli Ferhat Saraç
Cengiz Gök -