Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1796
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 20:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 22:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Genç Ankaralılar

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.04.2019 | 14:30 | Kocaeli | Birinci Lig
Buz Korsanları
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 16:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adam
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 18:40 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Yıldız A Bitti 13.06.2018
Türkiye Şampiyonası Final Grubu Maç Kağıdı 14:00
BB Ankara SK 11 - 0 Yükseliş
Orta Hakemler: Berkay Aslanbey    Çizgi Hakemleri: Elif Münire Bağlar, Belli Değil
Ata Eren Şenkaya ( Mert Caner ) 00:40
Ata Eren Şenkaya ( Yakup Yiğit Koçak ) 02:54
Mustafa Batuhan Pilavcı ( Yakup Yiğit Koçak ) 14:08
Ata Eren Şenkaya ( Ata Sakintuna , Mustafa Batuhan Pilavcı ) 19:20
26:52 Mehmet Jacgues Efendioğlu ( Vücud Şarjı 2 dk. )
Ata Eren Şenkaya 31:36
Ata Eren Şenkaya ( Ata Sakintuna ) 31:51
Ata Sakintuna ( Tutma 2 dk. ) 34:00
Mustafa Batuhan Pilavcı 36:10
Mert Caner ( Ata Eren Şenkaya ) 38:16
Ata Sakintuna ( Ata Eren Şenkaya ) 40:36
Ata Eren Şenkaya ( Yakup Yiğit Koçak ) 41:46
45:30 Irmak Gerez ( Dirsek Atma 2 dk. )
57:32 Polat Erdivan ( Engelleme 2 dk. )
Ata Eren Şenkaya 59:58
Takım Kadroları
Kaleciler
28 Mehmet Cevdet Yılmaz 33 Furkan Duran
Line 1
3 Yakup Yiğit Koçak 14 Abdullah Efe Mutlu
11 Mustafa Batuhan Pilavcı 23 Tolga Okay
15 Ata Sakintuna 97 Mehmet Jacgues Efendioğlu
10 Ata Eren Şenkaya 9 Uğur Yelekçi
5 Mert Caner 10 Poyraz Yamaner
Line 2
7 Egemen Kınay 44 Mehmet Özgür Özügüzel
29 Fırat Özdemir 8 Irmak Gerez
8 Kaan Güllü 4 Metin Ege Özdemir
2 Bereket Yongacı 99 Nurmukhamed Saparbek
33 Betül Sudem Erdem 55 Barış Gürel
Line 3
19 Yaşar Atabey Karabulut 52 Ahmet Mete Tepehan
- 11 Polat Erdivan
- 17 Tuna Çalışkan
- 27 Selçuk Bulut
Antrenörler
Ferhat Saraç -
Barış Uçele -