ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2017 - 2018
Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
10.06.2018
3.lük Maçı
Maç Kağıdı
16:00
Buz Korsanları
11 - 2
BB Ankara
Orta Hakemler:
Murat Cücü
Çizgi Hakemleri:
Cemal Ersin Kaya, Merve Arıncı Cücü
Timur Can
Turut
(
Furkan Şentürk
)
01:18
02:13
Rona Deren
Akcan
(
Utku Tekin
,
Cemal Ata Uzgören
)
11:42
Mete
Molu
( Makaslama 2 dk. )
Alp Berke
Elakaş
(
Furkan Şentürk
)
13:01
Sarp
Demirezen
17:49
Alp Berke
Elakaş
23:01
25:11
Utku
Tekin
( Diz Atma 2 dk. )
31:10
Cemal Ata
Uzgören
( Duvara Savurma 2 dk. )
36:50
Utku
Tekin
( Çelme 2 dk. )
Timur Can
Turut
(
Alp Berke Elakaş
)
37:51
Timur Can
Turut
(
Alp Berke Elakaş
)
39:33
Alp Berke
Elakaş
40:55
Alp Berke
Elakaş
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
40:55
Sarp
Demirezen
(
Furkan Şentürk
)
41:35
42:02
Batuhan Erdener
Ekşi
( Duvara Savurma 2 dk. )
Mehmet Emin
Şimşek
( Sopayla Vurma 2 dk. )
43:39
43:39
Mete
Molu
( Çelme 2 dk. )
Mert
Figenli
(
Sarp Demirezen
)
47:09
Sarp
Demirezen
47:20
56:35
Bora
Bulun
( Fazla Adam 2 dk. )
Timur Can
Turut
( Fazla Adam 2 dk. )
58:28
58:30
Utku
Tekin
(
Cemal Ata Uzgören
)
Fatih
Kaplan
( Çelme 2 dk. )
59:31
Sarp
Demirezen
59:41
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Oğulcan Heja Kızılkaya
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ege Semih Gülçin
%0 Ş:0 K:0 G:0
28 Mehmet Yılmaz
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
13 Alp Berke Elakaş
18 Cemal Ata Uzgören
77 Furkan Şentürk
10 Ata Eren Şenkaya
10 Timur Can Turut
38 Mete Molu
40 Taha Ergene
44 Bora İnözü
9 Sarp Demirezen
13 Bora Ertekin
Line 2
86 Hasan Yiğit Sert
22 Bora Bulun
34 Tunç Tufan Uçar
77 Canberk Aktaş
16 Kutlu Kaba
12 Mert Coşkun
11 Fatih İnan Keleş
75 Kağan Türkoğlu
41 Mehmet Emin Şimşek
19 Osman Onur Kaya
Line 3
88 Mert Figenli
53 Utku Tekin
83 Fatih Kaplan
55 Rona Deren Akcan
39 Armağan Pehlivan
24 Sarp Maral
66 Emir Ali Seçer
85 Batuhan Erdener Ekşi
31 Ata Sökmenoğlu
41 Can Güngör
Line 4
-
33 Aybars Alkan
-
5 Mert Caner
-
3 Yakup Yiğit Koçak
-
9 Taha Enes Erdem
-
32 Ceyhun Saruhan
Antrenörler
-
Barış Uçele
-
Ferhat Saraç