Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1796
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 20:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 22:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Genç Ankaralılar

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.04.2019 | 14:30 | Kocaeli | Birinci Lig
Buz Korsanları
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 16:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adam
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 18:40 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2017 - 2018 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Yıldız B Bitti 12.06.2018
Yarı Final Maçı Maç Kağıdı 11:00
İstanbul BB 6 - 2 İzmir BB
Orta Hakemler: Elif Münire Bağlar    Çizgi Hakemleri: Burçin Araz, Oğuz Emre Turan
04:00 Denis Tutkavul ( Ahmet Efe )
11:12 Cemal Bülbül ( Engelleme 2 dk. )
Yusuf Günaydın ( Mehmet Ayberk Karadağ ) 12:15
Derin Sarp Savaş ( Makaslama 2 dk. ) 15:00
Zafer Şerik ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 22:08
Zafer Şerik ( Derin Sarp Savaş , Rüzgar Koç ) 28:16
Yusuf Günaydın ( Derin Sarp Savaş ) 31:18
32:59 Fikri Tunahan Karlı ( Çelme 2 dk. )
Derin Sarp Savaş ( Mehmet Ayberk Karadağ ) 33:21
35:00 Batın Semi Timur ( Çelme 2 dk. )
Zafer Şerik ( Yusuf Günaydın ) 36:49
38:00 Muratcan Öztürk ( Tutma 2 dk. )
38:58 Kaan Yalçın Kırmızı ( Sopayla Vurma 2 dk. )
Derin Sarp Savaş 40:34
Arif Eren Şahin ( Çelme 2 dk. ) 42:35
44:00 Cemal Bülbül ( Denis Tutkavul )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Ada Akınç 12 Eray Berat Önal
32 Erva Su Kanat 15 Arda Can Ula
Line 1
5 Kaan Mert Uysal 20 Cemal Bülbül
25 Safiye Çağdaş 10 Miraç Ula
55 Yusuf Günaydın 21 Yasin Çeliksoy
23 Zafer Şerik 17 Ahmet Efe
70 Mehmet Ayberk Karadağ 4 Kaan Yalçın Kırmızı
Line 2
8 Arif Eren Şahin 16 Hüseyin Efe Gürbüz
7 Ali Nail Cömert 7 Fikri Tunahan Karlı
19 Demir Toksoy 13 Fevzi Kaan Saraç
10 Derin Sarp Savaş 99 Denis Tutkavul
11 Bora Şansal 8 Batın Semi Timur
Line 3
27 Alp Öztaş 9 Deniz Kuruçay
28 Mustafa Asım Murat 1 Muratcan Öztürk
81 Yunus Emre Ergen 19 Arda Melek
15 Rüzgar Koç -
22 Bartu Mergen -
Line 4
50 Zeki Özgür Canpolat -
Antrenörler
Cengiz Gök Caner Baykan
Barış Coşkun -
Özkan Dereli -