ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu/İzmir
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
23.02.2019
Sezon
Maç Kağıdı
16:30
İzmir BB
23 - 2
Yükseliş
Orta Hakemler:
Erman Olcay
Çizgi Hakemleri:
Münevver Tuğçe Dirik Yaşin, Mert Serkan Akkoç
İsmet Eren
Gökçen
(
Fırat Afşin
)
00:36
Fırat
Afşin
02:15
Fırat
Afşin
03:12
04:44
Berke
Kasımay
( Çelme 2 dk. )
Fırat
Afşin
(
Kerem Alsan
)
08:48
Fırat
Afşin
11:31
Günay
Kök
(
Fırat Afşin
)
12:11
Kerem
Alsan
(
Eren Alsan
)
13:00
Efe Berr
Önal
15:33
Kerem
Alsan
(
Mert Cankurt
)
17:28
17:57
İliad
Nazari
( Kanca 2 dk. )
Atakan
Maviş
(
Muhammet Ali Efe
,
Fırat Afşin
)
18:41
19:25
Dursun Cihan
Karadoğan
(
Abdullah Alper Doğusan
)
Fırat
Afşin
23:24
İsmet Eren
Gökçen
(
Fırat Afşin
)
26:56
29:26
Abdullah Alper
Doğusan
Efe
Sabancı
(
Eren Alsan
)
33:50
Melih
Özkan
34:30
Mehmet
Gökçen
(
Fırat Afşin
)
36:19
Mert
Cankurt
39:38
Fırat
Afşin
42:34
Fırat
Afşin
45:07
Muhammet Ali
Efe
( Engelleme 2 dk. )
47:04
Fırat
Afşin
47:26
Atakan
Maviş
47:33
Emre
Acır
51:55
Fırat
Afşin
57:27
Atakan
Maviş
(
Efe Sabancı
)
58:20
Günay
Kök
( Sopayla Vurma 2 dk. )
58:54
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Soykan Varlı
%0 Ş:0 K:0 G:0
6 Deran Akusta
%0 Ş:0 K:0 G:0
98 Mesut Gül
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
39 Atakan Maviş
99 Can Akkaynak
27 Fırat Afşin
78 Cenker Aydın
41 Kerem Alsan
14 Ahmet Resul Duran
18 İsmet Eren Gökçen
21 Berke Kasımay
34 Mert Cankurt
11 Mehmet Sualp Şengül
Line 2
21 Emre Acır
74 Eren Dağ
32 Eren Alsan
10 Poyraz Yamaner
51 Efe Berr Önal
8 Deniz Temel
14 Muhammet Ali Efe
9 Uğur Yelekçi
91 Melih Özkan
4 Metin Ege Özdemir
Line 3
16 Umut Polat
67 Alkin Deniz
5 Mehmet Gökçen
35 Efekan Kara
7 Efe Sabancı
83 Muhammet Eren Yıldırım
66 Tolga Uğur Metiner
15 Abdullah Alper Doğusan
99 Günay Kök
93 Ulaş Keskinol
Line 4
-
87 İliad Nazari
-
97 Mehmet Jacgues Efendioğlu
-
18 Deniz Turgud
-
22 Dursun Cihan Karadoğan
Antrenörler
Nevzat Altun
İbrahim Oğuz
-
Nizamettin Çağlar Akgül