Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 11:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 14:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Ankara Üniversitesi SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.02.2019 | 15:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.02.2019 | 17:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Gümüş Patenler
Zeytinburnu BSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
19.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu/İzmir
Genç Erkekler Ligi Bitti 02.02.2019
Sezon Maç Kağıdı 16:30
İzmir BB 11 - 4 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Berkay Aslanbey    Çizgi Hakemleri: Erman Olcay, Yusuf Ceylan
Emre Acır ( Çelme 2 dk. ) 00:35
Fırat Afşin ( İsmet Eren Gökçen ) 09:35
İsmet Eren Gökçen ( Fırat Afşin ) 10:53
13:50 Mert Özdemir ( Çelme 2 dk. )
Emre Acır ( Çelme 2 dk. ) 16:45
20:44 Sarp Maral
21:10 Kağan Türkoğlu ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
22:50 Mert Coşkun ( Sarp Maral )
Muhammet Ali Efe ( Engelleme 2 dk. ) 24:41
25:21 Kağan Türkoğlu ( Mert Coşkun )
28:44 Yiğit Berke Ataseven ( Dirsek Atma 2 dk. )
Emre Acır ( Çelme 2 dk. ) 38:58
39:06 Mert Özdemir
İsmet Eren Gökçen ( Fırat Afşin ) 39:30
İsmet Eren Gökçen ( Atakan Maviş ) 39:45
İsmet Eren Gökçen ( Fırat Afşin ) 40:46
İsmet Eren Gökçen ( Eren Alsan ) 42:18
43:03 Yiğit Berke Ataseven ( Makaslama 2 dk. )
İsmet Eren Gökçen ( Fırat Afşin , Atakan Maviş ) 44:30
Fırat Afşin ( Saldırı 2 dk. ) 46:24
Atakan Maviş ( Saldırı 2 dk. ) 50:14
Atakan Maviş ( Çelme 2 dk. ) 53:33
Fırat Afşin ( İsmet Eren Gökçen , Muhammet Ali Efe ) 56:48
Fırat Afşin ( Atakan Maviş ) 57:10
Efe Berr Önal ( Fırat Afşin , Muhammet Ali Efe ) 57:19
Fırat Afşin ( Melih Özkan ) 58:25
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Soykan Varlı 30 Ata Yüce Karaman
20 Yunus Efe Dalgın 28 Mehmet Cevdet Yılmaz
Line 1
39 Atakan Maviş 85 Mert Özdemir
21 Emre Acır 38 Mete Molu
41 Kerem Alsan 37 Yiğit Berke Ataseven
18 İsmet Eren Gökçen 10 Ata Eren Şenkaya
27 Fırat Afşin 24 Sarp Maral
Line 2
51 Efe Berr Önal 55 Rona Deren Akcan
32 Eren Alsan 99 Osman Onur Kaya
91 Melih Özkan 75 Kağan Türkoğlu
14 Muhammet Ali Efe 82 Mert Coşkun
34 Mert Cankurt 89 Mehmet Ata Yılmaz
Line 3
5 Mehmet Gökçen 25 Melih Güney
66 Tolga Uğur Metiner 44 Bora İnözü
7 Efe Sabancı 87 Aybars Alkan
99 Günay Kök 13 Bora Ertekin
16 Umut Polat 41 Can Güngör
Line 4
- 57 Doğaç Çağrı Demir
- 23 Mustafa Batuhan Pilavcı
- 22 Bora Bulun
- 32 Ceyhun Saruhan
- 15 Ata Sakintuna
Antrenörler
Caner Baykan Barış Uçele
Nevzat Altun -