ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
11.11.2018
Sezon
Maç Kağıdı
16:00
İstanbul BB
8 - 1
Yükseliş
Orta Hakemler:
Yasin Akyürek
Çizgi Hakemleri:
Taha Kavlakoğlu, Burçin Araz
Mehmet Melih
Ülgen
(
Enes Demir
)
03:22
Enes Arda
Özkan
(
Enes Demir
)
08:30
Kerem
Sezer
( Engelleme 2 dk. )
09:50
11:06
Kutlu
Kaba
( Kötü Davranış 10 dk. )
Enes Arda
Özkan
(
Mehmet Melih Ülgen
)
11:58
Yusuf Efe
İşleyen
( Yüksek Sopa 2 dk. )
13:53
Enis
Kızıltoprak
( Kanca 2 dk. )
13:53
15:36
Ahmet Resul
Duran
( Sopa Savurma 2 dk. )
Kemal Can
Aydin
( Sopayla Vurma 2 dk. )
16:03
Berat Yiğit
Çelik
( Dirsek Atma 2 dk. )
27:40
Enes
Demir
( Duvara Savurma 2 dk. )
29:32
Enes
Demir
( Kötü Davranış 10 dk. )
29:32
Yusuf Efe
İşleyen
34:49
Kemal Can
Aydin
( Baş ve Boyun Bölgesine Şarj 2 dk. )
36:33
Kemal Can
Aydin
( Kötü Davranış 10 dk. )
36:33
Yusuf Efe
İşleyen
39:16
47:50
Berke
Kasımay
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Ata
Akınç
48:35
Yusuf Efe
İşleyen
(
Tolga Turna
)
52:03
Kerem
Sezer
(
Abdullah Suat Kanat
)
57:17
59:46
Taha Mert
Cömert
Takım Kadroları
Kaleciler
29 Burak Efe Çelik
%0 Ş:0 K:0 G:0
6 Deran Akusta
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Nihat Demir Erdem
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Furkan Duran
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
7 Ziya Efe Güçlü
2 Taha Mert Cömert
21 Kemal Can Aydin
8 Deniz Temel
77 Mehmet Melih Ülgen
15 Abdullah Alper Doğusan
10 Enes Arda Özkan
14 Ahmet Resul Duran
35 Enes Demir
98 Kutlu Kaba
Line 2
33 Burak Furkan Yıldırım
11 Mehmet Sualp Şengül
46 Kerem Sezer
67 Alkin Deniz
11 Tolga Turna
99 Can Akkaynak
78 Enis Kızıltoprak
21 Berke Kasımay
34 Yusuf Efe İşleyen
35 Efekan Kara
Line 3
40 Ozan Göz
22 Dursun Cihan Karadoğan
36 Taha Yağız Yılmaz
83 Muhammet Eren Yıldırım
44 Berat Yiğit Çelik
10 Poyraz Yamaner
20 Ata Akınç
97 Mehmet Jacgues Efendioğlu
9 Abdullah Suat Kanat
74 Eren Dağ
Line 4
64 Tunç Tunçer
93 Ulaş Keskinol
30 Armağan Ali Atkın
18 Deniz Turgud
66 Yiğithan Yeşilyurt
87 İliad Nazari
25 Abdullah Emir Güneş
4 Metin Ege Özdemir
Antrenörler
Cengiz Gök
İbrahim Oğuz
Özkan Dereli
Nizamettin Çağlar Akgül