Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1796
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 20:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 22:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Genç Ankaralılar

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.04.2019 | 16:30 | Kocaeli | Birinci Lig
Buz Korsanları
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 16:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adam
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 18:40 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Genç Erkekler Ligi Bitti 07.04.2019
Sezon Maç Kağıdı 17:30
Gümüş Patenler 4 - 2 İstanbul BB
Orta Hakemler: Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Efe Furkan Atlı, Sinem Yalçındağ
Mert Coşkun ( Engelleme 2 dk. ) 02:29
Mert Coşkun ( Duvara Savurma 2 dk. ) 07:12
Mert Coşkun ( Kötü Davranış 10 dk. ) 07:12
Mert Özdemir ( Mete Molu , Sarp Maral ) 07:52
09:49 Ziya Efe Güçlü ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Mehmet Ata Yılmaz ( Kötü Davranış 10 dk. ) 21:28
Yiğit Berke Ataseven 24:11
Rona Deren Akcan ( Sarp Maral , Yiğit Berke Ataseven ) 29:47
32:19 Bedirhan Yeterler ( Duvara Savurma 2 dk. )
32:19 Bedirhan Yeterler ( Kötü Davranış 10 dk. )
39:01 Tolga Turna ( Sopayla Vurma 2 dk. )
44:51 Ziya Efe Güçlü
Yiğit Berke Ataseven 46:20
52:05 Berat Yiğit Çelik ( Çelme 2 dk. )
Rona Deren Akcan ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 52:30
56:43 Tolga Turna ( Mehmet Melih Ülgen )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Ata Yüce Karaman 29 Burak Efe Çelik
28 Mehmet Cevdet Yılmaz 1 Nihat Demir Erdem
Line 1
44 Bora İnözü 46 Kerem Sezer
38 Mete Molu 21 Kemal Can Aydin
37 Yiğit Berke Ataseven 7 Ziya Efe Güçlü
85 Mert Özdemir 10 Enes Arda Özkan
24 Sarp Maral 77 Mehmet Melih Ülgen
Line 2
55 Rona Deren Akcan 33 Burak Furkan Yıldırım
23 Mustafa Batuhan Pilavcı 64 Tunç Tunçer
75 Kağan Türkoğlu 44 Berat Yiğit Çelik
82 Mert Coşkun 35 Enes Demir
89 Mehmet Ata Yılmaz 11 Tolga Turna
Line 3
99 Osman Onur Kaya 36 Taha Yağız Yılmaz
25 Melih Güney 40 Ozan Göz
32 Ceyhun Saruhan 9 Abdullah Suat Kanat
41 Can Güngör 20 Ata Akınç
10 Ata Eren Şenkaya 27 Bedirhan Yeterler
Line 4
57 Doğaç Çağrı Demir -
13 Bora Ertekin -
22 Bora Bulun -
87 Aybars Alkan -
15 Ata Sakintuna -
Antrenörler
Barış Uçele Özkan Dereli