ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.04.2024 | 18:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Buz Korsanları
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
21.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Kocaeli Gebze Olimpik Buz Pisti/Kocaeli
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
11.11.2018
Sezon
Maç Kağıdı
16:30
Kocaeli
7 - 8
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Fatih Sarımert
Çizgi Hakemleri:
Zülküf Aka, Altan İsaoğlu
Aydeniz
Yiğit
( Çelme 2 dk. )
01:02
05:17
Sarp
Maral
(
Mert Coşkun
)
05:40
Mert
Coşkun
(
Sarp Maral
)
Can
Kurt
( Kötü Davranış 10 dk. )
08:28
09:04
Kağan
Türkoğlu
( Kanca 2 dk. )
Ali Hakan
Özbil
( Saldırı 2 dk. )
09:46
11:26
Kağan
Türkoğlu
16:29
Mert
Coşkun
( Sopa Savurma 2 dk. )
17:35
Bora
İnözü
( Yüksek Sopa 2 dk. )
21:52
Rona Deren
Akcan
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Can
Kurt
( Sopa Savurma 2 dk. )
22:55
22:55
Mert
Coşkun
( Kötü Davranış 10 dk. )
22:55
Mert
Coşkun
( Kötü Davranış 10 dk. )
23:43
Mete
Molu
( Kanca 2 dk. )
Aydeniz
Yiğit
(
Kerem Altun
)
23:49
26:32
Bora
İnözü
( Engelleme 2 dk. )
Baha
Yılmaz
(
Arınç Kuloğlu
)
27:18
Can
Kurt
( Sopa Savurma 2 dk. )
31:04
32:34
Sarp
Maral
33:48
Mehmetata
Yılmaz
34:53
Rona Deren
Akcan
( Çelme 2 dk. )
Can
Kurt
(
Ali Hakan Özbil
,
Aydeniz Yiğit
)
35:20
Oğuz
Karakoç
(
Ali Hakan Özbil
)
35:48
39:08
Yiğit Berke
Ataseven
(
Mehmetata Yılmaz
)
48:36
Rona Deren
Akcan
(
Mehmetata Yılmaz
)
48:48
Yiğit Berke
Ataseven
( Kanca 2 dk. )
Ali Hakan
Özbil
(
Aydeniz Yiğit
,
Oğuz Karakoç
)
49:06
51:47
Yiğit Berke
Ataseven
( Çelme 2 dk. )
52:07
Sarp
Maral
(
Mehmetata Yılmaz
)
Ali Hakan
Özbil
52:16
Ali Hakan
Özbil
(
Kerem Altun
)
55:39
57:28
Mete
Molu
( Diz Atma 2 dk. )
Ali Hakan
Özbil
( Sertlik 2 dk. )
59:35
Ali Hakan
Özbil
( Kötü Davranış 10 dk. )
59:35
59:35
Kağan
Türkoğlu
( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Yunus Emre Curkuş
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
16 Muhammet Ayberk Nebioğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
28 Mehmet Cevdet Yılmaz
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
26 Aydeniz Yiğit
44 Bora İnözü
41 Ali Hakan Özbil
38 Mete Molu
87 Can Kurt
24 Sarp Maral
12 Oğuz Karakoç
82 Mert Coşkun
25 Ensar Ocak
75 Kağan Türkoğlu
Line 2
77 Ege Altın
55 Rona Deren Akcan
22 İsmail Esad İnce
23 Mustafa Batuhan Pilavcı
10 Kerem Altun
37 Yiğit Berke Ataseven
17 Baha Yılmaz
25 Melih Güney
66 Recep Can Kaplan
89 Mehmetata Yılmaz
Line 3
33 Arınç Kuloğlu
85 Mert Özdemir
11 Alp Canlı
13 Bora Ertekin
21 Ekin Kılıçdaroğlu
87 Aybars Alkan
14 Batuhan Avcı
10 Ata Eren Şenkaya
15 Arda Akkaş
41 Can Güngör
Line 4
-
57 Doğaç Çağrı Demir
-
22 Bora Bulun
-
32 Ceyhun Saruhan
-
15 Ata Sakintuna
Antrenörler
Elif Beyza Atalı
Barış Uçele
Makbule Atalı
-