ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Kocaeli Buz Sporları Salonu/Kocaeli
U18 Genç Erkekler Ligi
Bitti
03.02.2019
Sezon
Maç Kağıdı
16:30
Kocaeli
8 - 5
GASK
Orta Hakemler:
Fatih Sarımert
Çizgi Hakemleri:
Zülküf Aka, Çağla İlmaz
02:27
Kağan
Rençper
(
Oğulcan Pala
)
02:36
Oğulcan
Pala
07:23
Kağan
Rençper
( Kanca 2 dk. )
07:58
Oğulcan
Pala
( Saldırı 2 dk. )
Oğuz
Karakoç
(
Ekin Kılıçdaroğlu
)
09:32
Ali Hakan
Özbil
(
Baha Yılmaz
)
10:36
11:11
Oğulcan
Pala
Ali Hakan
Özbil
14:38
Ali Hakan
Özbil
( Çelme 2 dk. )
18:34
18:49
Oğulcan
Pala
Oğuz
Karakoç
(
Kerem Altun
,
Ensar Ocak
)
24:42
Ali Hakan
Özbil
( Engelleme 2 dk. )
26:48
27:05
Gazi Kaan
Günyel
( Çelme 2 dk. )
Baha
Yılmaz
( Kanca 2 dk. )
29:05
Ensar
Ocak
( Sopayla Vurma 2 dk. )
34:17
Ali Hakan
Özbil
(
Oğuz Karakoç
)
39:52
Oğuz
Karakoç
( Çelme 2 dk. )
41:55
43:10
Oğulcan
Pala
Oğuz
Karakoç
(
Baha Yılmaz
)
45:56
Ensar
Ocak
( Dirsek Atma 2 dk. )
48:29
48:59
Musa Oğulcan
Koç
( Çelme 2 dk. )
54:26
Musa Oğulcan
Koç
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Ali Hakan
Özbil
(
Oğuz Karakoç
)
54:26
55:34
Musa Oğulcan
Koç
( Sopa Savurma 2 dk. )
Oğuz
Karakoç
(
Ensar Ocak
)
59:56
Takım Kadroları
Kaleciler
2 Kaan Akkaş
%0 Ş:0 K:0 G:0
86 Rıfat Erdem Bozoklu
%0 Ş:0 K:0 G:0
18 Emirhan Ayaz
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Gökay Ertürk
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
77 Ege Altın
14 Gazi Kaan Günyel
41 Ali Hakan Özbil
9 Kaan Mete Küçük
12 Oğuz Karakoç
13 Oğulcan Pala
10 Kerem Altun
17 Kağan Rençper
25 Ensar Ocak
6 Musa Oğulcan Koç
Line 2
22 İsmail Esad İnce
3 Emre Kağan Koçak
33 Arınç Kuloğlu
15 Fırat Güler
17 Baha Yılmaz
2 Ufuk Kaya
66 Recep Can Kaplan
40 Mahmut Yavuz
15 Arda Akkaş
55 Eşref Gürbüz
Line 3
26 Ahmet Ata Akın
56 Arda Türkdoğdu
87 Furkan Çetin
51 Demir Oğuzhan Demir
11 Alper Alp
53 Çağrı Daştan
21 Ekin Kılıçdaroğlu
54 Yakup Emre Yaman
16 Muhammet Ayberk Nebioğlu
50 Galip Ünal
Antrenörler
Fevzi Ufuk Güçlü
Olcay Lökbaş
-
Halil İbrahim Taç