Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1734




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
Genç Erkekler Ligi Bitti 21.10.2018
Sezon Maç Kağıdı 13:30
Buz Adam 17 - 0 İstanbul BB
Orta Hakemler: Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Merve Sarımert Bahıtlı, Taha Kavlakoğlu
Enes Kazancı ( Osman Emin Meydancı ) 06:00
Taha Ergene 07:54
10:06 Tunç Tunçer ( Dirsek Atma 2 dk. )
Fatih Kaplan ( Dirsek Atma 2 dk. ) 10:17
Fatih Kaplan ( Engelleme 2 dk. ) 14:44
17:35 Berat Yiğit Çelik ( Saldırı 2 dk. )
Timur Can Turut ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 22:00
Durmuş Cem Korkanç ( Mehmet Ergene ) 22:39
Durmuş Cem Korkanç 23:21
Mehmet Ergene ( Engelleme 2 dk. ) 25:06
25:06 Burak Efe Çelik ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Timur Can Turut 26:01
Yasin Akyüz ( Deniz Özörnek ) 26:30
Deniz Özörnek 26:47
Taha Özer ( Engelleme 2 dk. ) 28:55
Deniz Özörnek ( Durmuş Cem Korkanç ) 31:45
Enes Kazancı ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 31:59
33:16 Burak Furkan Yıldırım ( Çelme 2 dk. )
Taha Ergene ( Deniz Özörnek ) 34:30
Enes Kazancı ( Timur Can Turut ) 36:10
37:48 Berat Yiğit Çelik ( Çelme 2 dk. )
Agah Hamza Aksu ( Timur Can Turut ) 39:08
Enes Kazancı ( Deniz Özörnek ) 40:47
43:00 Enes Demir ( Sertlik 2 dk. )
Timur Can Turut ( Enes Kazancı ) 44:37
44:37 Berat Yiğit Çelik ( Çelme 2 dk. )
Fatih Kaplan ( Çelme 2 dk. ) 45:05
Timur Can Turut 46:18
Mehmet Ergene ( Sopayla Vurma 2 dk. ) 48:44
Timur Can Turut 49:06
Enes Kazancı ( Sopa Tutma 2 dk. ) 49:12
Taha Özer ( Kanca 2 dk. ) 54:19
Deniz Özörnek ( Çelme 2 dk. ) 55:53
56:49 Berat Yiğit Çelik ( Çelme 2 dk. )
Durmuş Cem Korkanç 57:05
Timur Can Turut ( Enes Kazancı ) 58:21
Timur Can Turut ( Tehlikeli Malzeme 2 dk. ) 58:45
Takım Kadroları
Kaleciler
61 Ali Murat Köse 29 Burak Efe Çelik
- 1 Nihat Demir Erdem
Line 1
14 Agah Hamza Aksu 33 Burak Furkan Yıldırım
28 Fatih Kaplan 64 Tunç Tunçer
8 Enes Kazancı 77 Mehmet Melih Ülgen
10 Timur Can Turut 10 Enes Arda Özkan
17 Deniz Özörnek 35 Enes Demir
Line 2
99 Durmuş Cem Korkanç 44 Berat Yiğit Çelik
72 Mehmet Ergene 30 Armağan Ali Atkın
77 Yasin Akyüz 34 Yusuf Efe İşleyen
12 Taha Ergene 20 Ata Akınç
88 Mehmet Emir Özbek 9 Abdullah Suat Kanat
Line 3
87 Osman Emin Meydancı 40 Ozan Göz
21 Taha Özer 36 Taha Yağız Yılmaz
24 Ömer Salim Köse 6 Çınar Öncül
34 Rüzgar Çağlar 48 Alp Tuğan Kurul
15 Barış Apaydın 25 Abdullah Emir Güneş
Line 4
22 Ali Faruk Yücel 66 Yiğithan Yeşilyurt
- 16 Ahmet Emre Güneş
Antrenörler
Keith Mcadams Cengiz Gök
Konstantin Kuchkin Barış Coşkun
- Özkan Dereli