Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2210
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
DİDİ Süper Lig Bitti 23.01.2019
Sezon Maç Kağıdı 21:30
Buz Beykoz SK 5 - 7 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Cemal Ersin Kaya    Çizgi Hakemleri: Hakan Kocakara, Murat Cücü
00:47 Oleg Kolesnikov ( Ivan Mikhailov )
02:11 Alper Solak ( Aleksandr Poliakov )
Maksim Zakharov ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 04:38
06:07 Alper Solak ( Tutma 2 dk. )
06:23 Ivan Mikhailov ( Aliaksandr Krotau , Gökalp Solak )
Maksim Zakharov ( Kötü Davranış 2 dk. ) 06:38
09:00 Aliaksandr Krotau ( Taylan Aytaç , Gökalp Solak )
Marsel Samigullin ( Tutma 2 dk. ) 11:18
İsmail Eroğlu ( Tehlikeli Malzeme 2 dk. ) 14:34
Maksim Zakharov ( Kötü Davranış 2 dk. ) 16:01
16:01 Can Kaya ( Aleksandr Poliakov )
16:32 Can Kaya ( Aleksandr Poliakov )
Sertaç Alkan ( Marsel Samigullin ) 22:14
Oktay Yavuzarslan ( Vücud Şarjı 2 dk. ) 23:56
Oktay Yavuzarslan 34:52
Necip Oğuz ( Çelme 2 dk. ) 36:02
36:35 Can Kaya ( Vücud Şarjı 2 dk. )
Necip Oğuz ( Oyun Geciktirme 2 dk. ) 38:02
Vladimir Somsikov ( Marsel Samigullin , Talip Kır ) 40:46
52:28 Taylan Aytaç ( Aleksandr Poliakov )
Marsel Samigullin 53:51
57:17 Alper Solak ( Sertlik 2 dk. )
57:17 Alper Solak ( Kötü Davranış 10 dk. )
Oktay Yavuzarslan ( Sertaç Alkan ) 58:33
Takım Kadroları
Kaleciler
97 Maksim Zakharov 33 Barış Uçele
48 Derviş Güçlü 30 Ata Yüce Karaman
Line 1
25 Göktürk Taşdemir 77 Oleg Kolesnikov
32 İsmail Eroğlu 23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
81 Vladimir Somsikov 8 Doğu Bingöl
6 Oktay Yavuzarslan 56 Aleksandr Poliakov
19 Marsel Samigullin 21 Alper Solak
Line 2
95 Talip Kır 18 Gökalp Solak
90 Umut İplikçi 55 Rona Deren Akcan
42 Necip Oğuz 81 Aliaksandr Krotau
5 Sertaç Alkan 17 Taylan Aytaç
23 İbrahim Celep 27 Ivan Mikhailov
Line 3
22 Ömer Ata Karakaş 38 Mete Molu
12 Ramazan Öztürk 26 Çağatay Yazıcı
8 Tolga Tortum 70 Can Kaya
57 Mertcan Özdemir 82 Mert Coşkun
17 Eray Birkan Vatansever 9 Ümit Baran Köksal
Line 4
18 Arda Kasım 53 Utku Tekin
36 Selahattin Işık 3 Bora Dündar
87 Arda Alkım Seçil 89 Mehmet Ata Yılmaz
- 24 Sarp Maral
- 85 Mert Özdemir
Antrenörler
Nihat Parlak Emre Aydın
İbrahim Oğuz -