ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig
Bitti
23.01.2019
Sezon
Maç Kağıdı
21:30
Buz Beykoz
5 - 7
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Cemal Ersin Kaya
Çizgi Hakemleri:
Hakan Kocakara, Murat Cücü
00:47
Oleg
Kolesnikov
(
Ivan Mikhailov
)
02:11
Alper
Solak
(
Aleksandr Poliakov
)
Maksim
Zakharov
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
04:38
06:07
Alper
Solak
( Tutma 2 dk. )
06:23
Ivan
Mikhailov
(
Aliaksandr Krotau
,
Gökalp Solak
)
Maksim
Zakharov
( Kötü Davranış 2 dk. )
06:38
09:00
Aliaksandr
Krotau
(
Taylan Aytaç
,
Gökalp Solak
)
Marsel
Samigullin
( Tutma 2 dk. )
11:18
İsmail
Eroğlu
( Tehlikeli Malzeme 2 dk. )
14:34
Maksim
Zakharov
( Kötü Davranış 2 dk. )
16:01
16:01
Can
Kaya
(
Aleksandr Poliakov
)
16:32
Can
Kaya
(
Aleksandr Poliakov
)
Sertaç
Alkan
(
Marsel Samigullin
)
22:14
Oktay
Yavuzarslan
( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
23:56
Oktay
Yavuzarslan
34:52
Necip
Oğuz
( Çelme 2 dk. )
36:02
36:35
Can
Kaya
( Kural Dışı Vurma 2 dk. )
Necip
Oğuz
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
38:02
Vladimir
Somsikov
(
Marsel Samigullin
,
Talip Kır
)
40:46
52:28
Taylan
Aytaç
(
Aleksandr Poliakov
)
Marsel
Samigullin
53:51
57:17
Alper
Solak
( Sertlik 2 dk. )
57:17
Alper
Solak
( Kötü Davranış 10 dk. )
Oktay
Yavuzarslan
(
Sertaç Alkan
)
58:33
Takım Kadroları
Kaleciler
97 Maksim Zakharov
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Barış Uçele
%0 Ş:0 K:0 G:0
48 Derviş Güçlü
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
Line 1
25 Göktürk Taşdemir
77 Oleg Kolesnikov
32 İsmail Eroğlu
23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
81 Vladimir Somsikov
8 Doğu Bingöl
6 Oktay Yavuzarslan
56 Aleksandr Poliakov
19 Marsel Samigullin
21 Alper Solak
Line 2
95 Talip Kır
18 Gökalp Solak
90 Umut İplikçi
55 Rona Deren Akcan
42 Necip Oğuz
81 Aliaksandr Krotau
5 Sertaç Alkan
17 Taylan Aytaç
23 İbrahim Celep
27 Ivan Mikhailov
Line 3
22 Ömer Ata Karakaş
38 Mete Molu
12 Ramazan Öztürk
26 Çağatay Yazıcı
8 Tolga Tortum
70 Can Kaya
57 Mertcan Özdemir
82 Mert Coşkun
17 Eray Birkan Vatansever
9 Ümit Baran Köksal
Line 4
18 Arda Kasım
53 Utku Tekin
36 Selahattin Işık
3 Bora Dündar
87 Arda Alkım Seçil
89 Mehmetata Yılmaz
-
24 Sarp Maral
-
85 Mert Özdemir
Antrenörler
Nihat Parlak
Emre Aydın
İbrahim Oğuz
-