Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
23.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 18:30 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 11:30 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 14:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
24.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Ankara Üniversitesi SK

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 17:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Buz Korsanları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
26.02.2019 | 00:00 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Adam

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 18.11.2018
Sezon Maç Kağıdı 16:00
Buz Adam 16 - 0 Başkent Yıldızları
Orta Hakemler: Merve Sarımert Bahıtlı    Çizgi Hakemleri: Burçin Araz, Büşra Solak Gün
02:33 Matthew William MC Manus ( Çelme 2 dk. )
Fatih Tayğar ( Ilia Goncharov ) 03:26
05:42 Stephen Daniel Ghent ( Tutma 2 dk. )
Konstantin Kuchkin 05:42
Fatih Tayğar ( Ilia Goncharov ) 06:48
07:05 Matthew William MC Manus ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
Evgenii Sysoev ( Emre Faner , Konstantin Kuchkin ) 08:02
08:55 Necip Oğuz ( Tutma 2 dk. )
Fatih Faner ( Emre Faner ) 10:03
Emre Faner ( Konstantin Kuchkin ) 11:54
Fatih Faner ( Fatih Tayğar ) 13:30
Konstantin Kuchkin ( Emrah Savaş , Cevher Şamil Aksu ) 15:24
17:16 Matthew William MC Manus ( Tutma 2 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Emre Faner , Agah Hamza Aksu ) 17:16
17:16 Matthew William MC Manus ( Sertlik 2 dk. )
Fatih Tayğar ( Emrah Savaş ) 18:24
Deniz Özörnek ( Enes Kazancı ) 19:42
24:27 Jeffret Charles Grace ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Emre Faner ) 26:11
Cevher Şamil Aksu ( Sertlik 2 dk. ) 37:01
37:01 Matthew William MC Manus ( Kötü Davranış 10 dk. )
Ahmet Hars ( Duvara Savurma 2 dk. ) 38:09
Ahmet Hars ( Kötü Davranış 10 dk. ) 38:09
Evgenii Sysoev ( Emre Faner , Konstantin Kuchkin ) 45:41
Ilia Goncharov ( Timur Can Turut ) 46:17
Konstantin Kuchkin ( Evgenii Sysoev , Emre Faner ) 51:48
Ahmet Hars ( Evgenii Sysoev ) 55:01
Takım Kadroları
Kaleciler
35 Nikita Sandyrev 33 Arda İlter
39 Ahmet Tuğrul Dilli 48 Derviş Güçlü
Line 1
11 Emre Faner 14 Neil Andrew Krell
9 Emrah Savaş 95 Talip Kır
27 Evgenii Sysoev 7 Jeffret Charles Grace
72 Konstantin Kuchkin 5 Sertaç Alkan
87 Fatih Tayğar 6 Oktay Yavuzarslan
Line 2
97 Fatih Faner 1 Matthew William MC Manus
44 Cevher Şamil Aksu 25 Göktürk Taşdemir
34 Ömer Aksu 23 İbrahim Celep
8 Enes Kazancı 42 Necip Oğuz
10 Timur Can Turut 10 Stephen Daniel Ghent
Line 3
14 Agah Hamza Aksu 74 Mert Yentür
12 Taha Ergene 90 Umut İplikçi
7 Ahmet Hars 4 Selahattin Ünal
71 Ilia Goncharov 87 Arda Alkım Seçil
17 Deniz Özörnek 36 Selahattin Işık
Line 4
28 Fatih Kaplan -
88 Mehmet Emir Özbek -
77 Yasin Akyüz -
99 Durmuş Cem Korkanç -
Antrenörler
Keith Mcadams Mehmet Balkaya