ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
30.03.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Intercity Süper Lig
Bitti
03.11.2018
Sezon
Maç Kağıdı
20:00
Gümüş Patenler
7 - 3
Erzurum BB
Orta Hakemler:
Yaşar Güçlü, İlksen Şermin Acar
Çizgi Hakemleri:
Sinem Türkmen, Merve Arıncı Cücü
Alper
Solak
(
Ivan Mikhailov
,
Gökalp Solak
)
03:45
Gökalp
Solak
( Saldırı 2 dk. )
04:11
05:07
Ömer Faruk
Kars
( Kural Dışı Sopa 2 dk. )
05:35
Soner
Özmen
( Duvara Savurma 2 dk. )
05:35
Soner
Özmen
( Kötü Davranış 10 dk. )
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
( Sertlik 2 dk. )
06:18
06:18
Abdullah
Avcı
( Maç Cezası 25 dk. )
Gökalp
Solak
(
Aleksandr Poliakov
)
12:52
Aliaksandr
Krotau
(
Alper Solak
,
Ivan Mikhailov
)
13:32
Ümit Baran
Köksal
13:45
14:17
Ömer Faruk
Kars
(
Abdulkadir İnanç
,
Ömer Güngör
)
Ivan
Mikhailov
( Sopa Savurma 2 dk. )
24:53
Ivan
Mikhailov
( Çelme 2 dk. )
27:37
Gökalp
Solak
( Dirsek Atma 2 dk. )
32:40
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
( Saldırı 2 dk. )
33:49
Gökalp
Solak
(
Ivan Mikhailov
)
34:48
Doğu
Bingöl
( Çelme 2 dk. )
36:24
50:12
Ömer
Güngör
( Saldırı 2 dk. )
50:12
Ömer Faruk
Kars
( Engelleme 2 dk. )
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
(
Aleksandr Poliakov
,
Oleg Kolesnikov
)
50:46
Can
Kaya
( Kural Dışı Sopa 2 dk. )
52:39
52:39
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Sait Bingöl
)
Aleksandr
Poliakov
( Sertlik 5 dk. )
55:19
Aleksandr
Poliakov
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
55:19
55:19
Yusuf Kenan
Kars
( Sertlik 5 dk. )
55:19
Yusuf Kenan
Kars
( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
57:21
Sait
Bingöl
(
Muhammed Sefa Kavaz
,
Ömer Faruk Kars
)
Ivan
Mikhailov
( Çelme 2 dk. )
58:55
Oleg
Kolesnikov
(
Taylan Aytaç
)
59:08
59:53
Muhammed Sefa
Takar
( Dirsek Atma 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
33 Barış Uçele
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Muhammed Karagül
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Muhammet Mutanoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
77 Oleg Kolesnikov
10 Yusuf Kenan Kars
23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
17 Abdullah Avcı
8 Doğu Bingöl
5 Muhammed Sefa Kavaz
56 Aleksandr Poliakov
3 Muhammed Sefa Takar
17 Taylan Aytaç
8 Ömer Faruk Kars
Line 2
2 Doğa Selçuk
4 Murat Can Kızılkaya
18 Gökalp Solak
2 Ömer Güngör
81 Aliaksandr Krotau
6 Abdulkadir İnanç
27 Ivan Mikhailov
21 Soner Özmen
21 Alper Solak
18 Sait Bingöl
Line 3
26 Çağatay Yazıcı
23 Metin Gülen
55 Rona Deren Akcan
12 Nabi Mutanoğlu
9 Ümit Baran Köksal
14 Ahmet Saruhan Karan
70 Can Kaya
19 Emre Seçer
3 Bora Dündar
13 Selim Fatih Gençtürk
Line 4
25 Melih Güney
-
13 Bora Ertekin
-
53 Utku Tekin
-
82 Mert Coşkun
-
85 Mert Özdemir
-
Antrenörler
Emre Aydın
Yakup Arslan
Barış Uçele
-