ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
29.03.2024 | 20:30 | İstanbul |
Intercity Süper Lig
Zeytinburnu
Buz Beykoz
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.04.2024 | 21:00 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Kutalmışbey
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
06.04.2024 | 14:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Intercity Süper Lig
Bitti
08.12.2018
Sezon
Maç Kağıdı
18:00
Erzurum BB
5 - 3
Gümüş Patenler
Orta Hakemler:
Ferhat Doğuş Aygün
Çizgi Hakemleri:
Yasin Akyürek, Halit Şengül
Soner
Özmen
( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
03:32
04:36
Ümit Baran
Köksal
(
Doğu Bingöl
,
Aleksandr Poliakov
)
Ömer
Güngör
( Yüksek Sopa 2 dk. )
05:07
Ömer
Güngör
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
10:01
Muhammed Sefa
Kavaz
(
Yusuf Kenan Kars
,
Muhammed Sefa Takar
)
12:56
Abdulkadir
İnanç
(
Murat Can Kızılkaya
)
25:35
Sait
Bingöl
(
Yusuf Kenan Kars
)
28:15
28:51
Aliaksandr
Krotau
( Sopa Savurma 2 dk. )
29:50
Ümit Baran
Köksal
( Sopayla Vurma 2 dk. )
32:18
Aleksandr
Poliakov
(
Doğu Bingöl
)
Sait
Bingöl
(
Soner Özmen
)
32:34
39:39
Aleksandr
Poliakov
(
Oleg Kolesnikov
,
Taylan Aytaç
)
Yusuf Kenan
Kars
43:19
49:45
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
( Sopayla Vurma 2 dk. )
Soner
Özmen
( Çelme 2 dk. )
59:11
Yusuf Kenan
Kars
( Saldırı 2 dk. )
59:35
59:35
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
( Saldırı 2 dk. )
59:35
Ahmet Cem
Tereyağoğlu
( Kötü Davranış 10 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül
%0 Ş:0 K:0 G:0
33 Barış Uçele
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Muhammet Mutanoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
30 Ata Yüce Karaman
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
10 Yusuf Kenan Kars
77 Oleg Kolesnikov
17 Abdullah Avcı
23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
3 Muhammed Sefa Takar
8 Doğu Bingöl
5 Muhammed Sefa Kavaz
17 Taylan Aytaç
8 Ömer Faruk Kars
56 Aleksandr Poliakov
Line 2
4 Murat Can Kızılkaya
74 Taha Aksoy
2 Ömer Güngör
26 Çağatay Yazıcı
18 Sait Bingöl
81 Aliaksandr Krotau
21 Soner Özmen
27 Ivan Mikhailov
6 Abdulkadir İnanç
9 Ümit Baran Köksal
Line 3
23 Metin Gülen
53 Utku Tekin
19 Emre Seçer
55 Rona Deren Akcan
12 Nabi Mutanoğlu
89 Mehmetata Yılmaz
14 Ahmet Saruhan Karan
3 Bora Dündar
-
37 Yiğit Berke Ataseven
Antrenörler
Yakup Arslan
Emre Aydın