Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 15.12.2018
Sezon Maç Kağıdı 13:10
Zeytinburnu BSK 9 - 1 Erzurum BB
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün    Çizgi Hakemleri: Taha Kavlakoğlu, Merve Sarımert Bahıtlı
Serhii Chernenko ( Sopa Savurma 2 dk. ) 02:25
03:16 Muhammed Sefa Kavaz ( Muhammed Sefa Takar , Ömer Faruk Kars )
Taylan Berke Anlar ( Serhii Chernenko ) 08:37
13:40 Muhammed Sefa Takar ( Yüksek Sopa 2 dk. )
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko ) 14:49
Serhii Chernenko ( Yusuf Halil ) 18:14
Ivan Nichyparenka ( Serkan Gümüş ) 19:23
Ogün Kadir Uzunali ( Kanca 2 dk. ) 20:30
Yusuf Halil ( Ferhat Bakal ) 22:48
Ogün Kadir Uzunali ( Saldırı 2 dk. ) 31:48
31:48 Emre Seçer ( Kötü Davranış 2 dk. )
Yusuf Halil ( Çelme 2 dk. ) 32:26
Ivan Nichyparenka 32:36
Ivan Nichyparenka ( Kötü Davranış 10 dk. ) 32:36
Yusuf Halil ( Serkan Gümüş ) 36:08
Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı ( Batuhan Akay ) 37:48
41:33 Abdullah Avcı ( Kanca 2 dk. )
Ivan Nichyparenka ( Gecikmiş Vurma 2 dk. ) 52:29
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Ivan Nichyparenka ) 54:42
Batuhan Akay ( Kanca 2 dk. ) 54:59
Serhii Chernenko ( Çelme 2 dk. ) 56:03
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı 30 Muhammed Karagül
77 Özkan Dereli 1 Muhammet Mutanoğlu
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali 10 Yusuf Kenan Kars
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı 17 Abdullah Avcı
18 Serhii Chernenko 5 Muhammed Sefa Kavaz
24 Ferhat Bakal 8 Ömer Faruk Kars
19 Yusuf Halil 3 Muhammed Sefa Takar
Line 2
96 Ivan Nichyparenka 4 Murat Can Kızılkaya
55 Gökhun Öztürk 14 Ahmet Saruhan Karan
41 Serkan Gümüş 21 Soner Özmen
71 Artem Khokholev 18 Sait Bingöl
10 Doruk Kamış 6 Abdulkadir İnanç
Line 3
8 Barış Özgün 19 Emre Seçer
95 Alihan Demirer 12 Nabi Mutanoğlu
54 Batuhan Akay 23 Metin Gülen
7 Furkan Şentürk -
16 Taylan Berke Anlar -
Line 4
14 Mehmet Emin Şimşek -
26 Ata Boran Kılıç -
61 Adnan Oruç -
13 Alp Berke Elakaş -
53 Kutay Kara -
Antrenörler
Tarık Göçmen Yakup Arslan
Oleg Vasylıev -