ANA SAYFA
|
KULÜPLER
|
LİGLER
|
MİLLİ TAKIMLAR
|
TESİSLER
|
HAKEMLER
|
ANTRENÖRLER
|
YAKLAŞAN MAÇLAR
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
Yükseliş
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Kutalmışbey
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Yükseliş
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul BB
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
27.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 09:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 10:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
İstanbul BB
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 11:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
Antalyaspor
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Beykoz
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 12:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 13:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
İstanbul BB
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2024 | 13:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Zeytinburnu
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 14:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buzadam
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 15:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Antalyaspor
Buz Korsanları
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
GASK
Gümüş Patenler
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 16:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
İstanbul Paten
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Zeytinburnu
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 17:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Yükseliş
Samsun GSİSK
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Gümüş Patenler
İstanbul Paten
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 18:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buz Beykoz
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Buz Korsanları
Buzadam
Zeytinburnu Buz Adası
28.04.2024 | 19:00 | İstanbul |
23 Nisan U10 Turnuvası
Samsun GSİSK
Antalyaspor
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
02.05.2024 | 19:30 | Erzurum |
Birinci Lig
Erzurum BB
GASK
Zeytinburnu Buz Adası
04.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
İstanbul BB
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
04.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Buzadam
Gümüş Patenler
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
04.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
Kutalmışbey
Erzurum BB
Zeytinburnu Buz Adası
05.05.2024 | 13:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu
Gümüş Patenler
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
05.05.2024 | 17:30 | İstanbul |
U20 Elit Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
Buzadam
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
05.05.2024 | 21:30 | Ankara |
Birinci Lig
GASK
Erzurum BB
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu - TBHF
Bu uygulama 2015 yılında geliştirilmiştir.
2018 - 2019
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti/Erzurum
Intercity Süper Lig
Bitti
17.11.2018
Sezon
Maç Kağıdı
15:30
Erzurum BB
0 - 8
Zeytinburnu
Orta Hakemler:
Ferhat Doğuş Aygün
Çizgi Hakemleri:
Halit Şengül, Ela Kara
Soner
Özmen
( Kanca 2 dk. )
03:34
Metin
Gülen
( Çelme 2 dk. )
06:05
Yusuf Kenan
Kars
( Çelme 2 dk. )
19:49
27:06
Artem
Khokholev
(
Serkan Gümüş
,
Taylan Berke Anlar
)
30:26
Ivan
Nichyparenka
( Kanca 2 dk. )
30:56
Ferhat
Bakal
(
Taylan Berke Anlar
,
Artem Khokholev
)
Murat Can
Kızılkaya
( Oyun Geciktirme 2 dk. )
34:41
Yusuf Kenan
Kars
( Duvara Savurma 2 dk. )
36:28
Yusuf Kenan
Kars
( Kötü Davranış 10 dk. )
36:28
37:38
Serhii
Chernenko
(
Serkan Gümüş
)
Muhammed Sefa
Takar
( Kanca 2 dk. )
40:30
42:38
Ferhat
Bakal
(
Ivan Nichyparenka
,
Serhii Chernenko
)
48:11
Yusuf
Halil
(
Serkan Gümüş
)
49:34
Serhii
Chernenko
(
Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
)
51:24
Batuhan
Akay
( Saldırı 2 dk. )
52:37
Yusuf
Halil
(
Ivan Nichyparenka
)
Yusuf Kenan
Kars
( Kötü Davranış 2 dk. )
53:58
Ömer
Güngör
( Kanca 2 dk. )
58:52
59:03
Ferhat
Bakal
(
Ivan Nichyparenka
,
Serhii Chernenko
)
Takım Kadroları
Kaleciler
30 Muhammed Karagül
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Tolga Bozacı
%0 Ş:0 K:0 G:0
1 Muhammet Mutanoğlu
%0 Ş:0 K:0 G:0
77 Özkan Dereli
%0 Ş:0 K:0 G:0
Line 1
10 Yusuf Kenan Kars
96 Ivan Nichyparenka
17 Abdullah Avcı
71 Artem Khokholev
3 Muhammed Sefa Takar
41 Serkan Gümüş
5 Muhammed Sefa Kavaz
16 Taylan Berke Anlar
8 Ömer Faruk Kars
19 Yusuf Halil
Line 2
4 Murat Can Kızılkaya
88 Ogün Kadir Uzunali
2 Ömer Güngör
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
6 Abdulkadir İnanç
10 Doruk Kamış
21 Soner Özmen
24 Ferhat Bakal
18 Sait Bingöl
18 Serhii Chernenko
Line 3
23 Metin Gülen
13 Alp Berke Elakaş
12 Nabi Mutanoğlu
95 Alihan Demirer
19 Emre Seçer
53 Kutay Kara
-
61 Adnan Oruç
-
54 Batuhan Akay
Antrenörler
Yakup Arslan
Tarık Göçmen