Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1761
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.12.2018 | 13:10 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
22.12.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
22.12.2018 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
22.12.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.12.2018 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Başkent Yıldızları

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.12.2018 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Koç Üniversitesi

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.12.2018 | 16:30 | İzmir | DİDİ Süper Lig
İzmir BB
Erzurum BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
23.12.2018 | 17:30 | Ankara | Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 17.11.2018
Sezon Maç Kağıdı 16:00
Buz Adam 10 - 1 Gümüş Patenler
Orta Hakemler: Hüseyin Demir    Çizgi Hakemleri: Zülküf Aka, Merve Sarımert Bahıtlı
Evgenii Sysoev ( Ahmet Hars ) 03:29
Ilia Goncharov ( Çelme 2 dk. ) 03:40
Ilia Goncharov ( Emre Faner ) 06:04
07:19 Ivan Mikhailov ( Kanca 2 dk. )
Evgenii Sysoev ( Fatih Faner , Ahmet Hars ) 07:38
15:37 Ivan Mikhailov ( Engelleme 2 dk. )
Konstantin Kuchkin ( Fatih Tayğar , Evgenii Sysoev ) 15:48
18:20 Aliaksandr Krotau ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Emre Faner ( Konstantin Kuchkin , Ahmet Hars ) 20:31
21:33 Aliaksandr Krotau ( Ivan Mikhailov )
Timur Can Turut ( Ilia Goncharov ) 23:58
Ahmet Hars ( Fatih Faner , Timur Can Turut ) 27:53
29:18 Ivan Mikhailov ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
37:13 Alper Solak ( Diz Atma 2 dk. )
Timur Can Turut ( Ilia Goncharov ) 44:09
47:46 Ahmet Cem Tereyağoğlu ( Kötü Davranış 10 dk. )
Emrah Savaş ( Sertlik 2 dk. ) 51:35
Ilia Goncharov 53:12
Evgenii Sysoev ( Ahmet Hars , Konstantin Kuchkin ) 55:35
Takım Kadroları
Kaleciler
35 Nikita Sandyrev 33 Barış Uçele
39 Ahmet Tuğrul Dilli 30 Atayüce Karaman
Line 1
11 Emre Faner 77 Oleg Kolesnikov
9 Emrah Savaş 23 Ahmet Cem Tereyağoğlu
27 Evgenii Sysoev 8 Doğu Bingöl
72 Konstantin Kuchkin 56 Aleksandr Poliakov
87 Fatih Tayğar 17 Taylan Aytaç
Line 2
97 Fatih Faner 2 Doğa Selçuk
44 Cevher Şamil Aksu 21 Alper Solak
34 Ömer Aksu 81 Aliaksandr Krotau
8 Enes Kazancı 27 Ivan Mikhailov
10 Timur Can Turut 53 Utku Tekin
Line 3
14 Agah Hamza Aksu 26 Çağatay Yazıcı
62 Gürkan Çetinkaya 15 Berk Arcak
12 Taha Ergene 9 Ümit Baran Köksal
17 Deniz Özörnek 3 Bora Dündar
71 Ilia Goncharov 70 Can Kaya
Line 4
28 Fatih Kaplan 74 Taha Aksoy
88 Mehmet Emir Özbek 55 Rona Deren Akcan
54 Yasin Akyüz -
7 Ahmet Hars -
Antrenörler
Keith Mcadams Emre Aydın