Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
16.02.2019 | 19:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 11:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 14:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Ankara Üniversitesi SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.02.2019 | 15:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.02.2019 | 17:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Gümüş Patenler
Zeytinburnu BSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
19.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
Kadınlar Ligi Bitti 27.01.2019
Sezon Maç Kağıdı 17:30
Ankara Üniversitesi SK 0 - 8 Buz Korsanları
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ    Çizgi Hakemleri: Efe Furkan Atlı, Selman Oğuzcan Ünal
Ceylin Karakuş ( Engelleme 2 dk. ) 00:22
08:33 Leısan Iskhakova
13:50 Buse Nur Kalkavan ( Leısan Iskhakova , Dilara Lökbaş )
15:02 Buse Nur Kalkavan
Başak Demirkol ( Çelme 2 dk. ) 16:48
Zeynep Özen Pervan ( Çelme 2 dk. ) 18:27
30:24 Petra Pravlikova
Emma Walker-Silverman ( Çelme 2 dk. ) 33:43
36:20 Didem Bağcı
Zeynep Özen Pervan ( Engelleme 2 dk. ) 37:59
Başak Demirkol ( Diz Atma 2 dk. ) 44:05
44:10 Didem Bağcı ( Leısan Iskhakova )
Hatice Gizem Tüzgen Dağlı ( Dirsek Atma 2 dk. ) 44:58
45:54 İlkim Dilan Uygun ( Çelme 2 dk. )
50:55 İlkim Dilan Uygun ( Buse Nur Kalkavan )
Başak Demirkol ( Kanca 2 dk. ) 53:15
Müge Eryılmaz ( Çelme 2 dk. ) 53:43
55:40 Petra Pravlikova
56:15 İlkim Dilan Uygun ( Sopayla Vurma 2 dk. )
58:43 Petra Pravlikova ( Dirsek Atma 2 dk. )
58:56 Çisel Ann Otts ( Çelme 2 dk. )
Takım Kadroları
Kaleciler
32 İlknur Dilmaç 97 Anna Vinogradava
- 1 Hatice Erva Erdoğral
Line 1
94 Teksin Öztekin 19 İlkim Dilan Uygun
27 Zeynep Özen Pervan 57 Özlem Bağcı
13 Başak Demirkol 6 Didem Bağcı
5 Firuze Selin Yılmaz 71 Leısan Iskhakova
38 Ceylin Karakuş 23 Eylül Öngen
Line 2
84 Feriha Ceren Alkan Solak 74 Alara Lökbaş
77 Müge Eryılmaz 11 Hayriye Artış
91 Hatice Gizem Tüzgen Dağlı 9 Dilara Lökbaş
57 Yasmin Irmak Çorapcı 24 Petra Pravlikova
18 Fikriye Kepenek Özgencil 7 Buse Nur Kalkavan
Line 3
66 Emma Walker-Silverman 13 Çisel Ann Otts
12 Damla Arıncı 90 Azra Naz Sert
34 Asiyet Nur Özden 86 Özgü Ömür
22 Enise Tuğba Koşka Şahin 5 Zeynep Eren
- 8 Nazlı Karabük
Line 4
- 89 Pınar Tuzcuoğlu
Antrenörler
Serhat Beşkonaklıoğlu Oleg Vasylıev
Kemal Burkay Altuntaş Mehmet Balkaya