Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2210
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB
İzmir BB

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
19.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Pak Buz SK
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Kutalmışbey GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
20.10.2019 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam
İzmir BB

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion
Gümüş Patenler

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.10.2019 | 20:15 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar
Kutalmışbey GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti/Ankara
DİDİ Süper Lig Bitti 04.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 14:10
Gümüş Patenler 0 - 13 Buz Adam
Orta Hakemler: Sinem Yalçındağ, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Efe Furkan Atlı, Özgür Yeşilöz
Ivan Mikhailov ( Dirsek Atma 2 dk. ) 05:25
07:06 Emre Faner ( Ahmet Hars , Konstantin Kuchkin )
14:45 Konstantin Kuchkin ( Ahmet Hars , Emre Faner )
15:28 Evgenii Sysoev ( Kanca 2 dk. )
25:12 Ilia Goncharov ( Emrah Savaş )
25:55 Ilia Goncharov ( Emrah Savaş , Fatih Faner )
27:27 Ahmet Hars ( Konstantin Kuchkin , Emre Faner )
29:53 Konstantin Kuchkin
30:07 Evgenii Sysoev ( Gecikmiş Vurma 2 dk. )
30:13 Fatih Faner ( Sopayla Vurma 2 dk. )
31:13 Fatih Faner ( Sopayla Vurma 2 dk. )
32:33 Emre Faner ( Tutma 2 dk. )
34:02 Ilia Goncharov ( Fatih Faner )
40:40 Enes Kazancı ( Çelme 2 dk. )
41:50 Ahmet Hars ( Evgenii Sysoev )
44:32 Fatih Tayğar ( Evgenii Sysoev )
47:36 Ahmet Hars ( Dirsek Atma 2 dk. )
49:36 Ahmet Hars ( Küçük Oturma Cezası 2 dk. )
50:32 Emre Faner ( Konstantin Kuchkin )
50:32 Ahmet Hars ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
51:03 Ivan Mikhailov ( Engelleme 2 dk. )
51:55 Fatih Tayğar ( Fatih Faner , Emrah Savaş )
52:11 Cevher Şamil Aksu ( Sopayla Vurma 2 dk. )
53:38 Evgenii Sysoev ( Sopa Savurma 2 dk. )
Ivan Mikhailov ( Fazla Adam 2 dk. ) 54:43
Alper Solak ( Kanca 2 dk. ) 55:05
55:18 Konstantin Kuchkin ( Emrah Savaş , Fatih Faner )
57:55 Timur Can Turut
Takım Kadroları
Kaleciler
33 Barış Uçele 35 Nikita Sandyrev
30 Ata Yüce Karaman 39 Ahmet Tuğrul Dilli
Line 1
77 Oleg Kolesnikov 11 Emre Faner
53 Utku Tekin 9 Emrah Savaş
8 Doğu Bingöl 27 Evgenii Sysoev
56 Aleksandr Poliakov 72 Konstantin Kuchkin
21 Alper Solak 7 Ahmet Hars
Line 2
18 Gökalp Solak 87 Fatih Tayğar
15 Berk Arcak 71 Ilia Goncharov
81 Aliaksandr Krotau 10 Timur Can Turut
17 Taylan Aytaç 8 Enes Kazancı
27 Ivan Mikhailov 17 Deniz Özörnek
Line 3
85 Mert Özdemir 88 Mehmet Emir Özbek
89 Mehmet Ata Yılmaz 44 Cevher Şamil Aksu
70 Can Kaya 97 Fatih Faner
37 Yiğit Berke Ataseven 14 Agah Hamza Aksu
9 Ümit Baran Köksal -
Line 4
88 Mesut Ozan Güven -
Antrenörler
Emre Aydın Keith Mcadams