Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2076
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız A
Yükseliş
Narmanspor

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.05.2019 | 19:00 | Ankara | Yıldız A
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 23.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 18:30
Zeytinburnu BSK 11 - 3 Narmanspor
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Fatih Sarımert    Çizgi Hakemleri: Cemal Ersin Kaya, Taha Kavlakoğlu
02:20 Yusuf Yıldırım ( Çelme 2 dk. )
Serhii Chernenko ( Alp Berke Elakaş ) 07:47
Alp Berke Elakaş ( Çelme 2 dk. ) 12:19
13:23 Oleksii Melnykov ( Maksim Malmygin , Kadir Saklıca )
17:27 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Kanca 2 dk. )
Serkan Gümüş ( Ferhat Bakal , Yusuf Halil ) 18:13
Batuhan Akay ( Sopa Tutma 2 dk. ) 20:00
23:27 Oleksii Melnykov ( Ömer Faruk Komsöken )
23:27 Ömer Faruk Komsöken ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Serkan Gümüş ( Ferhat Bakal , Serhii Chernenko ) 24:54
Serkan Gümüş ( Taylan Berke Anlar ) 27:20
27:45 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Çelme 2 dk. )
29:46 Kadir Saklıca ( Kötü Davranış 10 dk. )
Yusuf Halil ( Serhii Chernenko , Ferhat Bakal ) 30:11
Serkan Gümüş ( Taylan Berke Anlar ) 30:55
32:52 Maksim Malmygin ( Sertlik 2 dk. )
Yusuf Halil ( Ferhat Bakal ) 33:20
Taylan Berke Anlar ( Çelme 2 dk. ) 34:23
35:09 Oleksii Melnykov ( Kanca 2 dk. )
Doruk Kamış ( Çelme 2 dk. ) 36:27
Ivan Nichyparenka 37:54
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Sopa Tutma 2 dk. ) 39:37
Ogün Kadir Uzunali ( Kanca 2 dk. ) 41:00
Yusuf Halil ( Tutma 2 dk. ) 49:40
Ferhat Bakal ( Serhii Chernenko ) 51:40
55:02 Oleksii Melnykov ( Yehor Bezuhlyi )
Batuhan Akay ( Artem Khokholev ) 56:06
Serhii Chernenko ( Yusuf Halil ) 58:35
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı 5 Vladislav Vyazovov
30 Ege Semih Gülçin 70 Zekeriya Güngör
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali 10 Haktan Kabay
96 Ivan Nichyparenka 4 Kadir Saklıca
18 Serhii Chernenko 25 Oleksii Melnykov
24 Ferhat Bakal 22 Ömer Faruk Komsöken
19 Yusuf Halil 20 Yehor Bezuhlyi
Line 2
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı 15 Doğukan Seçer
54 Batuhan Akay 26 Maksim Malmygin
41 Serkan Gümüş 87 Yusuf Yıldırım
71 Artem Khokholev 33 Burhanettin Bakanoğlu
40 Sam Cengiz Oktay Çıplak 21 Saltuk Buğra Gülalmaz
Line 3
8 Barış Özgün 23 Taha Akdemir
13 Alp Berke Elakaş 34 Muhammet Sefa Yavuzer
10 Doruk Kamış 31 Faruk Güngör
16 Taylan Berke Anlar 11 Fatih Cuya
53 Kutay Kara -
Line 4
7 Furkan Şentürk -
26 Ata Boran Kılıç -
14 Mehmet Emin Şimşek -
Antrenörler
Deniz İnce İkram Çintimar
Barış Coşkun -
Oleg Vasylıev -