Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1796
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 20:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
26.04.2019 | 22:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Genç Ankaralılar

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
27.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Kocaeli Buz Sporları Salonu
27.04.2019 | 16:30 | Kocaeli | Birinci Lig
Buz Korsanları
Kocaeli GH

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Genç Ankaralılar
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
27.04.2019 | 20:00 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
28.04.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 16:10 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Buz Adam
Kayseri Spor A.Ş. GSK

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
28.04.2019 | 18:40 | Ankara | Genç Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 Palandöken Buz Pateni Salonu/Erzurum
DİDİ Süper Lig Bitti 06.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 13:30
Narmanspor 3 - 13 Zeytinburnu BSK
Orta Hakemler: Ferhat Doğuş Aygün, Halit Şengül    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Ela Kara
02:14 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı ( Sam Cengiz Oktay Çıplak , Artem Khokholev )
03:33 Furkan Şentürk ( Fazla Adam 2 dk. )
Yehor Bezuhlyi ( Doğukan Seçer ) 04:45
Fatih Cuya ( Fazla Adam 2 dk. ) 10:37
10:49 Serkan Gümüş
14:06 Yusuf Halil ( Ferhat Bakal , Ogün Kadir Uzunali )
Maksim Malmygin ( Kötü Davranış 2 dk. ) 14:06
15:37 Ferhat Bakal ( Serhii Chernenko , Serkan Gümüş )
15:47 Ferhat Bakal ( Engelleme 2 dk. )
17:14 Serkan Gümüş ( Serhii Chernenko )
22:39 Serkan Gümüş ( Sam Cengiz Oktay Çıplak , Artem Khokholev )
24:44 Serkan Gümüş ( Artem Khokholev , Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı )
28:21 Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Serkan Gümüş )
Yehor Bezuhlyi ( Bilal Dolanbay ) 29:27
Kadir Saklıca ( Yehor Bezuhlyi ) 34:13
36:30 Serhii Chernenko ( Serkan Gümüş )
38:49 Yusuf Halil
41:53 Serkan Gümüş ( Çelme 2 dk. )
43:04 Serhii Chernenko ( Saldırı 2 dk. )
Saltuk Buğra Gülalmaz ( Çelme 2 dk. ) 43:04
Haktan Kabay ( Saldırı 2 dk. ) 43:31
45:52 Yusuf Halil
47:57 Batuhan Akay
Bilal Dolanbay ( Sopa Savurma 2 dk. ) 49:23
Saltuk Buğra Gülalmaz ( Saldırı 2 dk. ) 49:23
49:23 Doruk Kamış ( Saldırı 2 dk. )
57:48 Batuhan Akay ( Diz Atma 2 dk. )
58:53 Ferhat Bakal ( Serhii Chernenko )
Takım Kadroları
Kaleciler
5 Vladislav Vyazovov 1 Tolga Bozacı
70 Zekeriya Güngör -
Line 1
10 Haktan Kabay 88 Ogün Kadir Uzunali
4 Kadir Saklıca 96 Ivan Nichyparenka
25 Oleksii Melnykov 18 Serhii Chernenko
87 Yusuf Yıldırım 24 Ferhat Bakal
20 Yehor Bezuhlyi 19 Yusuf Halil
Line 2
26 Maksim Malmygin 22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı
15 Doğukan Seçer 13 Alp Berke Elakaş
21 Saltuk Buğra Gülalmaz 41 Serkan Gümüş
22 Ömer Faruk Komsöken 40 Sam Cengiz Oktay Çıplak
8 Bilal Dolanbay 71 Artem Khokholev
Line 3
23 Taha Akdemir 8 Barış Özgün
18 Muhammet Enes Kersen 53 Kutay Kara
31 Faruk Güngör 10 Doruk Kamış
11 Fatih Cuya 54 Batuhan Akay
33 Burhanettin Bakanoğlu 7 Furkan Şentürk
Line 4
34 Muhammet Sefa Yavuzer 61 Adnan Oruç
Antrenörler
İkram Çintimar Deniz İnce
- Oleg Vasylıev
- Barış Coşkun