Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 1770
  YAKLAŞAN MAÇLAR
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
16.02.2019 | 19:15 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 11:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Korsanları
Narmanspor

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
17.02.2019 | 14:30 | İstanbul | Kadınlar Ligi
Buz Adam
Ankara Üniversitesi SK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
17.02.2019 | 15:30 | Erzurum | DİDİ Süper Lig
Narmanspor
Buz Adam

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
17.02.2019 | 17:30 | Ankara | DİDİ Süper Lig
Gümüş Patenler
Zeytinburnu BSK

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
19.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
19.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
20.02.2019 | 19:30 | Erzurum | Kadınlar Ligi
Narmanspor
Buz Korsanları

Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.02.2019 | 20:00 | Ankara | Kadınlar Ligi
Ankara Üniversitesi SK
Buz Adam

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Narmanspor

İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB
Yükseliş

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Zeytinburnu BSK
Gümüş Patenler

İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
24.02.2019 | 16:00 | İstanbul | DİDİ Süper Lig
Buz Adam
Narmanspor

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 10.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 12:20
Zeytinburnu BSK 11 - 3 Narmanspor
Orta Hakemler: Murat Cücü, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Taha Kavlakoğlu
Artem Khokholev ( Sopa Tutma 2 dk. ) 02:04
02:04 Doğukan Seçer ( Kanca 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Engelleme 2 dk. ) 04:18
Alp Berke Elakaş ( Kanca 2 dk. ) 06:01
08:07 Yehor Bezuhlyi ( Maksim Malmygin )
09:49 Haktan Kabay ( Makaslama 2 dk. )
Artem Khokholev ( Ivan Nichyparenka , Sam Cengiz Oktay Çıplak ) 10:26
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko ) 16:16
17:22 Yehor Bezuhlyi ( Tutma 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Ivan Nichyparenka , Artem Khokholev ) 19:45
19:45 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Kötü Davranış 10 dk. )
Kutay Kara ( Duvara Savurma 2 dk. ) 23:56
Kutay Kara ( Kötü Davranış 10 dk. ) 23:56
Batuhan Akay ( Taylan Berke Anlar ) 26:59
Taylan Berke Anlar ( Barış Özgün , Batuhan Akay ) 27:21
27:56 Oleksii Melnykov ( Maksim Malmygin )
Ferhat Bakal ( Serhii Chernenko , Yusuf Halil ) 35:27
36:45 Kadir Saklıca ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko ) 39:11
Taylan Berke Anlar ( Engelleme 2 dk. ) 39:38
Serhii Chernenko ( Ivan Nichyparenka ) 41:39
44:55 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Sertlik 2 dk. )
44:55 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Taylan Berke Anlar ( Sertlik 2 dk. ) 44:55
Ogün Kadir Uzunali ( Arkadan İtme 2 dk. ) 45:15
Ogün Kadir Uzunali ( Kötü Davranış 10 dk. ) 45:15
Taylan Berke Anlar ( Serhii Chernenko ) 47:22
48:00 Yehor Bezuhlyi
49:38 Oleksii Melnykov ( Sopa Savurma 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Artem Khokholev , Serkan Gümüş ) 51:41
Serkan Gümüş ( Sam Cengiz Oktay Çıplak ) 59:30
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı 5 Vladislav Vyazovov
30 Ege Semih Gülçin 70 Zekeriya Güngör
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali 10 Haktan Kabay
96 Ivan Nichyparenka 4 Kadir Saklıca
18 Serhii Chernenko 25 Oleksii Melnykov
24 Ferhat Bakal 87 Yusuf Yıldırım
19 Yusuf Halil 20 Yehor Bezuhlyi
Line 2
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı 26 Maksim Malmygin
54 Batuhan Akay 15 Doğukan Seçer
41 Serkan Gümüş 8 Bilal Dolanbay
71 Artem Khokholev 22 Ömer Faruk Komsöken
40 Sam Cengiz Oktay Çıplak 21 Saltuk Buğra Gülalmaz
Line 3
8 Barış Özgün 23 Taha Akdemir
13 Alp Berke Elakaş 11 Fatih Cuya
10 Doruk Kamış 31 Faruk Güngör
16 Taylan Berke Anlar 33 Burhanettin Bakanoğlu
53 Kutay Kara -
Line 4
7 Furkan Şentürk -
Antrenörler
Deniz İnce İkram Çintimar
Oleg Vasylıev -
Barış Coşkun -