Bilgi Bankası
ANA SAYFA  |  KULÜPLER  |  LİGLER  |  MİLLİ TAKIMLAR  |  TESİSLER  |  HAKEMLER  |  ANTRENÖRLER  | 

Sezondaki aktif oyuncu sayısı: 2191
  YAKLAŞAN MAÇLAR
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
20.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş.
Başkent Yıldızları

 




Bu uygulama 2015 yılında Zenit Yazılım tarafından geliştirilmiştir.


2018 - 2019 İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu/İstanbul
DİDİ Süper Lig Bitti 10.02.2019
Play Off Maç Kağıdı 12:20
Zeytinburnu BSK 11 - 3 Narmanspor
Orta Hakemler: Murat Cücü, Hakan Kocakara    Çizgi Hakemleri: Murat Aygün, Taha Kavlakoğlu
Artem Khokholev ( Sopa Tutma 2 dk. ) 02:04
02:04 Doğukan Seçer ( Kanca 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Engelleme 2 dk. ) 04:18
Alp Berke Elakaş ( Kanca 2 dk. ) 06:01
08:07 Yehor Bezuhlyi ( Maksim Malmygin )
09:49 Haktan Kabay ( Makaslama 2 dk. )
Artem Khokholev ( Ivan Nichyparenka , Sam Cengiz Oktay Çıplak ) 10:26
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko ) 16:16
17:22 Yehor Bezuhlyi ( Tutma 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Ivan Nichyparenka , Artem Khokholev ) 19:45
19:45 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Kötü Davranış 10 dk. )
Kutay Kara ( Duvara Savurma 2 dk. ) 23:56
Kutay Kara ( Kötü Davranış 10 dk. ) 23:56
Batuhan Akay ( Taylan Berke Anlar ) 26:59
Taylan Berke Anlar ( Barış Özgün , Batuhan Akay ) 27:21
27:56 Oleksii Melnykov ( Maksim Malmygin )
Ferhat Bakal ( Serhii Chernenko , Yusuf Halil ) 35:27
36:45 Kadir Saklıca ( Oyun Geciktirme 2 dk. )
Ferhat Bakal ( Yusuf Halil , Serhii Chernenko ) 39:11
Taylan Berke Anlar ( Engelleme 2 dk. ) 39:38
Serhii Chernenko ( Ivan Nichyparenka ) 41:39
44:55 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Sertlik 2 dk. )
44:55 Saltuk Buğra Gülalmaz ( Oyun Kötü Davranış 20 dk. )
Taylan Berke Anlar ( Sertlik 2 dk. ) 44:55
Ogün Kadir Uzunali ( Arkadan İtme 2 dk. ) 45:15
Ogün Kadir Uzunali ( Kötü Davranış 10 dk. ) 45:15
Taylan Berke Anlar ( Serhii Chernenko ) 47:22
48:00 Yehor Bezuhlyi
49:38 Oleksii Melnykov ( Sopa Savurma 2 dk. )
Sam Cengiz Oktay Çıplak ( Artem Khokholev , Serkan Gümüş ) 51:41
Serkan Gümüş ( Sam Cengiz Oktay Çıplak ) 59:30
Takım Kadroları
Kaleciler
1 Tolga Bozacı 5 Vladislav Vyazovov
30 Ege Semih Gülçin 70 Zekeriya Güngör
Line 1
88 Ogün Kadir Uzunali 10 Haktan Kabay
96 Ivan Nichyparenka 4 Kadir Saklıca
18 Serhii Chernenko 25 Oleksii Melnykov
24 Ferhat Bakal 87 Yusuf Yıldırım
19 Yusuf Halil 20 Yehor Bezuhlyi
Line 2
22 Maxımılıan Sıegfrıed Franz Dımıtrovıcı 26 Maksim Malmygin
54 Batuhan Akay 15 Doğukan Seçer
41 Serkan Gümüş 8 Bilal Dolanbay
71 Artem Khokholev 22 Ömer Faruk Komsöken
40 Sam Cengiz Oktay Çıplak 21 Saltuk Buğra Gülalmaz
Line 3
8 Barış Özgün 23 Taha Akdemir
13 Alp Berke Elakaş 11 Fatih Cuya
10 Doruk Kamış 31 Faruk Güngör
16 Taylan Berke Anlar 33 Burhanettin Bakanoğlu
53 Kutay Kara -
Line 4
7 Furkan Şentürk -
Antrenörler
Deniz İnce İkram Çintimar
Oleg Vasylıev -
Barış Coşkun -